Stomatolog Elbląg

Stomatolog Elbląg lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Elizy Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor. Młoda, kompetentna i przede wszystkim uprzejma. Odwiedziłem kilku lekarzy w Elblagu, którzy stwierdzili, ze ząb jest do usunięcia. Pani doktor po dokładnej ocenie wysłała mnie na dalsze badania. Stwierdziła ze ząb można ponownie przeliczyć kanałowo oraz założyć koronę. Efekt jest rewelacyjny, nie widać ze ząb jest sztuczny (mimo ze jest to górna dwójka). Od tej pory będę chodził tylko do doktor Różańskiej

Szpital
Stefana Żeromskiego 22
82-300 Elbląg

Polecam gorąco Panią doktor.Profesjonalna i miła obsługa.Przystępne ceny za dobrą robotę!!!!!!!Dokładne wytłumaczenie choroby oraz sposobu leczenia.

Opinia dodana przez: Jarek

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
82-300 Elbląg

Pani doktor Danuta Filipkowska jest bardzo kompetentnym lekarzem z dużym doświadczeniem.Mam do niej pełne zaufanie, wytłumaczy wszystko z detalami, pokaże modele, rysunki by łatwiej było pacjentowi zrozumieć o czym mówi.Wizyty trwają dość długo,zależnie od tego co trzeba zrobić. Trochę to kosztuje ale naprawdę się opłaca i wiem, że płacę za solidną pracę,mam plomby ,które zakładała mi pani doktor Filipkowska wiele lat temu i nadal są OK. Ważna w tym oczywiście również moja praca ,ale to pani doktor pokazała mi jak mam dbać o swoje zęby by jej praca nie poszła na marne.

Opinia dodana przez: TERESA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Stomatologii
Władysława Broniewskiego 51
82-300 Elbląg

Od zawsze wierzyłem w Pana Pawla! Jak dla mnie jest perfekcjonista w swoim zawodzie oby więcej takich stomatologów. Pełen szacunek!

Opinia dodana przez: Paweł

Grobla św. Jerzego 18 lok. 9
82-300 Elbląg

Doskonały stomatolog. Świetna robota. Dzięki wspaniałemu klimatowi jaki tworzy Pani Urszula podczas leczenia, znienawidzone przez całe życie wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Maga uprzejmy super fachowiec.

Opinia dodana przez: Marta

Broniewskiego 21/4
82-300 Elbląg

Świetny stomatolog. Pani doktor pomimo młodego wieku zna się na swojej pracy i wie co robi,jest bardzo kompetentna.Na fotelu czułam się ,że jestem w dobrych rękach.Wytłumaczyła ile mam ubytków i ile wizyt mnie czeka. Bardzo uprzejma .
Bardzo godna polecenia

Bardzo godna polecenia

Opinia dodana przez: anna

Wojewódzki Zespół Medycyny Przemysłowej - Oddział w Elblągu
Tysiąclecia 5
82-300 Elbląg

Lekarz Dentysta godny polecenia,mialam okazje leczyc zeby u Pana doktora i spisal sie na medal.Dlatego z cala pewnoscia moge wystawic najlepsza opinie

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A
82-300 Elbląg

Lekarka godna polecenia.Cierpliwa i delikatna.Kompetentna i profesjonalna.Nawet dzieci nie boją się wizyt gdyż ma wspaniałe podejście do małych pacjentów.

Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień
Generała Józefa Bema 80
82-300 Elbląg

prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista

Opinia dodana przez: robert

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "TWOJE OCZY" JANUSZ ADAMSKI
ulica Gdyńska 51

Profesjonalistka-rzetelna,fachowa,cierpliwa...
wzór dla innych,zmanierowanych lekarzy.
Indywidualne podejście do pacjenta,troska,oraz przyjazne usposobienie zasługują na najwyższą ocenę...

Profesjonalistka-rzetelna,fachowa,cierpliwa...
wzór dla innych,zmanierowanych lekarzy.

Opinia dodana przez: Andrzej

Stomatolodzy w mieście Elbląg