Stomatolog Gryfino

Kościelna 39
Gryfino

Potwierdzam w 100% poprzedni komentarz. Szczególnie jeśli chodzi uprzejmość i pomoc w przełamaniu lęku przed dentystą;)

1 Maja 15 A
74-100 Gryfino

POLECAM ZE WSZECH MIAR ZA WSZYSTKO CO POWYŻEJ-TO MOJA PANI DOKTOR! ZAUFANIA NABRAŁAM WIELE LAT TEMU CO POTWIERDZA KAŻDA WIZYTA .

Opinia dodana przez: DANUTA

dr n. med. Patryk Sobczyk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kościelna 39
Gryfino

Usuwałam u pana Patryka dwa zęby, a korzenie miałam "pozawijane" tak że nie było to łatwe zadanie ale dla tego doktora to pestka :), kilka minut i po sprawie. Jest uprzejmy i umie uspokoić pacjenta. Zawsze uśmiechnięty i zna się na tym co robi. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Izabela Gowin

dr n. med. Iwona Śliwonik-Johansen

Ortodonta, Protetyk

"S-DENT"
11 Listopada 72A/4
74-100 Gryfino

Po doświadczeniach z dentystami na wyspach znalazłem czas aby odwiedzić Polskę i ratować zęby które mi jeszcze zostały. Jak poprzednim razem wszystko szybko i bezboleśnie. Będę miał spokój na kolejne kilka lat.

Opinia dodana przez: kkkrzysztof sklep

Bolesława Chrobrego 1-3 lok. 3
74-100 Gryfino

Ja i moja rodzina leczymy się u doktor już około dwudziestu lat.Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów a wcześniej u innych lekarzy różnie bywało.Pomimo wyprowadzki z Gryfina nadal jeździmy tam do naszej doktor. Polecamy wszystkim bardzo serdecznie.

Opinia dodana przez: Adam

"DENTURA" Gabinety Stomatologiczne
Konopnickiej 16c
74-101 Gryfino

Kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Polecam !

Kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Polecam !

11 Listopada 70 lok. 4
74-101 Gryfino

Jestem praktycznie od kilku lat "pacjentem" pani Ewy. Wyleczyła mi chyba wszystkie, największe zmory mojej jamy ustnej. Zawsze miła, uśmiechnięta, delikatna.. i wyrozumiała. Chociaż bez znieczulenia nie jestem w stanie się u niej położyć na fotelu. Ale to wina jej pracy i moich obaw przed dentystami. Nie było by problemu, z którym by sobie nie poradziła. Zdecydowanie wszystkim gorąco polecam :]

Opinia dodana przez: fubusek1 fubusek1

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PLUS DENT" A. Mazur - Kordowska, K. Kordowski S.C.
1-go Maja 15

1-go Maja 15