Lekarze Stomatolog Olsztyn

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Ogólnie polecam, w standardowych usługach stomatologicznych jest profesjonalna, uprzejma i miła. Terminy również nie są odległe.

lek. dent. Łukasz Michalak

Barcza 3A
10-685 Olsztyn

Usługa TOP. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone i wyjaśnione. Poziom usługi na wysokim poziomie.Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Irena Boniuszko

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

mam 50 lat, boje się dentysty jak ognia, ale dzięki temu że chodzę regularnie na wizyty do Pani Boniuszko mam wszystkie zęby własne i żywe, bez leczenia kanałowego, bez wyrywania, protez, koronek itd. to jest recenzja usług wykonywanych przez p Irene Boniuszko
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Jolanta Bała

Boenigka 44A
10-686 Olsztyn

Polecam, profesjonalna praca pełne zadowolenie i zaufanie. Dużo poświęca czasu, wszystko tłumaczy, rozumie strach przed leczeniem, wspaniała Kobieta. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Magdalena Dziewiałtowska

NIEDZIAŁKOWSKIEGO
Olsztyn

odradzam przez nia strasznie boli mnie zab Wozyta ma nfz trwala niecale 5 min Brak kompetencji, przemadrzalosc Nie polecam w zadnym wypadku!!!

lek. dent. Alina Obuszko-Kochanowicz

Przychodnia Specjalistyczna Nr 18
Ratuszowa 4
10-116 Olsztyn

Bardzo sympatyczna rzeczowa i kontaktowa Pani Dr , zero strachu i fachowe podejście do małego pacjenta :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Ewa Godlewska

Wyszyńskiego 16 lok. 13
10-457 Olsztyn

Bardzo uprzejma pani doktor, wyleczyła mi zęby prawidłowo, ból ustał, leczenie przebiegło fachowo i żetelnie. POLECAM WSZYSTKIM
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany
przyjął mnie w godzinach pracy dla NFZ ale prywatnie - miałem wielki ból zęba więc się zgodziłem. Wziął mnóstwo kasy - za 2 wizyty prawie 400zł a gdyby przyjął mnie na kasę, wtedy niektóre rzeczy są refundowane. Plombę wykonał jakby był murarzem a nie dentystą - jakość fatalna, niedopasowany kolor, niewyrobiony kształt zęba, nieoszlifowane, szorstkie powierzchnie. Plomba wypadła mi po około 1,5 miesiąca

lek. dent. Małgorzata Cebulska

pl. Pułaskiego 7
10-514 Olsztyn

Pani Cebulska leczyła mnie od lat. Przez przypadek trafiłam do innego lekarza, który znalazł u mnie kilkanaście problemów do leczenia.... Zweryfikowałam u innego lekarza - 3 nowe ubytki i 7 plomb do wymiany z czego niektóre z próchnicą pod plombą. W trakcie leczenia jednego zęba okazało się, że Pani Cebulska przykryła starą plombę amalgamatową nową bez oczyszczenia zęba... Wtej sytuacji zaciągnęłam do nowego stomatologa dziecko świeżo po wizycie u Cebulskiej ...

lek. dent. Renata Nagórska

Stomatolog, Ortodonta

Kleebarga 6/2
10-693 Olsztyn

Szczerze nie polecam leczenia u tej pani. Niestety ja kilka lat temu popełniłam ten błąd, za który boleśnie płacę do dzisiaj. Nosiłam aparat około 2,5 roku. Mimo mojego wyraźnego niezadowolenia z efektu jaki został uzyskany (wizualnego, ale przede wszystkim ogromnego dyskomfortu dotyczącego zgryzu- bolesne napięcie mięśni żuchwy i ból zębów połączony z uczuciem "rozpychania" się ich w dziąsłach) zostało wymuszone na mnie, w sposób, delikatnie ujmując "mało przyjemny" zdjęcie aparatu, ...

lek. dent. Daria Szczerba

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
10-283 Olsztyn

stomaolog strasznie niemiły, nie poinformował mnie co robi i co założył na zęba .... osobiście nie polecam

lek. dent. Małgorzata Łojewska

Pana Tadeusza 6/18
10-460 Olsztyn

Bardzo nie polecam Panią Doktor Łojewską - dosłownie "spartaczyła " mi zniszczyłą 3 zdrowe nieleczone wczesniej zęby , a konsekwencje jej "pracy" ciagną sie do dzisiejszego dnia !! W 2004 roku robiła mi most - spiłowała 3 zdrowe zęby (dolną lewą 5 - ke i dolną lewą 4 i 5 - kę ) most miał byc takze przyczepiony do dolnej lewej 7 ki (ktora jak pozniej sie okazało byłą do ...
Opinia dodana przez: Ewa Dul

lek. dent. Ewa Żuk

olsztyn Kortowo
Olsztyn

Totalny brak profesjonalizmu. Mam wrażenie, że Pani Ewa leczy zęby za kare. Zęby leczone bardzo niestarannie. Nie Polecam !!
Opinia dodana przez: Paweł

Teresa Czepułkowska

Ortodonta, Stomatolog

Kajki 10/12 lok. 2
10-448 Olsztyn

lek. dent. Bogusława Pyszko

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101
10-691 Olsztyn