Stomatolog Rawa Mazowiecka

al. Konstytucji 3 Maja 9b
96-200 Rawa Mazowiecka

Pani doktor to pełen profesjonalizm, a poza tym przemiła obsługa. Byłam pacjentką Pani doktor kilkukrotnie i zawsze byłam zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: Asia

Plac Piłsudkiego 4/9
96-200 Rawa Mazowiecka

Pani stom. jest uprzejma owszem, lecz gdy przebiła mi korzeñ zęba oraz zostawiła w nim narzêdzie stom., nie raczyła mnie o tym powiadomić, mimo że tem.ciała przekraczała 40 st.lek. zaleciła antybiotyk.Ząb był do natychmiastowej ekstrakcji!

Kazimierza Wielkiego 3
96-200 Rawa Mazowiecka

Świetny stomatolog. Posiada wiedzę i sprzęt potrzebne do profesjonalnego leczenia. Uratował mi zęby źle leczone przez poprzedniego dentystę. Polecam.

al. Konstytucji 3 Maja 9b

Odradzam - stomatolog Krzysztof Woźniak S-ce ul Kopernika 4

Odradzam - stomatolog Krzysztof Woźniak S-ce ul Kopernika 4
Chorego psa nie pozostawia się bez pomocy - nie dotyczy to pacjentów pana stomatologa. Pan doktor usunął mi ząb trzonowy, duża dziura bez szycia. Z dziury wystaje jakaś kostka. Trzeciego dnia suchy zębodół, pan doktor założył jakieś lekarstwo. Następnego dnia wyjmuje to lekarstwo i mówi "o jakieś jedzenie się tu dostało". Po dwóch dniach stwierdza, że już jest lepiej i sam powinno się wygoić. Kostka nadal wystaje. Pozostawiany bez pomocy specjalisty, po tygodniu trafiłem do najmilszej pani stomatolog w Skierniewicach. Dwa tygodnie codzienne wizyty w gabinecie i tydzień leczenia we własnym zakresie.

Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Janina Fassa-Drobnicka