Filtruj terminy

Stomatolog Ruda Śląska

Husarska
Wirek, Ruda Śląska

Pani Jola jest po prostu Zajefajna.
Najlepszy stomatolog w moim życiu.
Zawsze stomatolog był najgorszym lekarzem
Bałam się jak diabli, dostawałam drgawek jak siadałam na fotel
U Pani Joli czuję się jakbym przyszła na pogaduszki.
Opinia dodana przez: Monia

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Fenomenalna pani doktor. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Plomby trzymają się latami! Moje mają już 7 lat i zęby nadal są zdrowe. Bardzo delikatna gdy pacjent odczuwa ból. Plomba światłoutwardzalna to 50zł i służy na długie lata. Serdecznie polecam.

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ks. Józefa Niedzieli 51 b
41-711 Ruda Śląska

Bardzo sympatyczna i mila lekarka. Swietnie wprowadza pacjenta w temat jego dolegliwości. Zaangażowana i kompetentna. Bardzo dobry facowiec. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Justyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLWIT"
Roberta Żymły 36/.
41-707 Ruda Śląska

Najlepszy stomatolog pod słońcem! Przełamał mój strach przed dentystami, jest najlepszy! Szybkie, dokładne leczenie :) A ponadto można w międzyczasie się nieźle uśmiać :) Podejście do pacjentów 10/10, leczę się u niego już 5 rok i dalej będę
Opinia dodana przez: Patrycja

Czereśniowa 5/1
41-703 Ruda Śląska

Najlepsza Pani stomatolog w okolicy oby więcej takich lekarzy czuła sympatyczna i co najważniejsze delikatna mogłabym tam chodzić codziennie ....pozdrawiam
Opinia dodana przez: Monika

Ruda Śląska

Polecam pana doktora , miałem robioną tylną 6 , zabieg przeszedłem szybko i bezboleśnie, moja rodzina także leczy się u pana doktora Mariusza Duliana i mogę stwierdzić że jest najlepszym dentystą jaki został w rudzie śląskiej a u paru lekarzy już byłem i skończyło się to dla mnie bardzo nieprzyjemnie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Sikorek 22
41-705 Ruda Śląska

P.Doktor Elżbieta Mnochy Bochenek jest godna polecenia, miła obsługa, idąc na wizytę to sama przyjemność, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: mariola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Byłem dzisiaj u Pana Mariusza i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi stomatologiczne. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wiedza i opanowanie, bardzo szczególowe omawianie występującego problemu, naprawdę byłem pod wrażeniem a muszę powiedzieć że nie cierpię chodzić do dentysty, sam zabieg wykonany profesjonalnie i z wielkim spokojem co powoduje, że siadasz na tym fotelu i masz zaufanie. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Sebastian

Prywatna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna JAWI-MED-MACURA Spółka Jawna
ulica Pokoju 8A
41-709 Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia. Ma podejscie do kazdego pacjenta. Przystepne ceny. Polecam kazdemu. :-) Pozdrawiam :-)
Opinia dodana przez: Klaudia

Harcerska 20
41-170 Ruda Śląska

Polecam, zwłaszcza dwie pomoce dentystyczne.
Lekarz ma naprawdę delikatne ręce a w gabinecie panuje przyjazna, wręcz wesoła atmosfera.
Opinia dodana przez: Tomasz

Stomatolodzy w Rudzie Śląskiej