Stomatolog Ruda Śląska

Husarska
Wirek, Ruda Śląska

Pani Jola jest po prostu Zajefajna.
Najlepszy stomatolog w moim życiu.
Zawsze stomatolog był najgorszym lekarzem
Bałam się jak diabli, dostawałam drgawek jak siadałam na fotel
U Pani Joli czuję się jakbym przyszła na pogaduszki.

Pani Jola jest po prostu Zajefajna.
Najlepszy stomatolog w moim życiu.
Zawsze stomatolog był najgorszym lekarzem
Bałam się jak diabli, dostawałam drgawek jak siadałam na fotel
U Pani Joli czuję się jakbym przyszła na pogaduszki.

Opinia dodana przez: Monia

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

Lekarz z powołania. Niestety tylko dla VIP - ów . Koszt 1 plomby - 500,oozł. Zmuszony jestem poszukać tańszego.

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Fenomenalna pani doktor. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Plomby trzymają się latami! Moje mają już 7 lat i zęby nadal są zdrowe. Bardzo delikatna gdy pacjent odczuwa ból. Plomba światłoutwardzalna to 50zł i służy na długie lata. Serdecznie polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLWIT"
Roberta Żymły 36/.
41-707 Ruda Śląska

Najlepszy stomatolog pod słońcem! Przełamał mój strach przed dentystami, jest najlepszy! Szybkie, dokładne leczenie :) A ponadto można w międzyczasie się nieźle uśmiać :) Podejście do pacjentów 10/10, leczę się u niego już 5 rok i dalej będę

Opinia dodana przez: Patrycja

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ks. Józefa Niedzieli 51 b
41-711 Ruda Śląska

Bardzo sympatyczna i mila lekarka. Swietnie wprowadza pacjenta w temat jego dolegliwości. Zaangażowana i kompetentna. Bardzo dobry facowiec. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Justyna

Czereśniowa 5/1
41-703 Ruda Śląska

Najlepsza Pani stomatolog w okolicy oby więcej takich lekarzy czuła sympatyczna i co najważniejsze delikatna mogłabym tam chodzić codziennie ....pozdrawiam

Opinia dodana przez: Monika

Ruda Śląska

Polecam pana doktora , miałem robioną tylną 6 , zabieg przeszedłem szybko i bezboleśnie, moja rodzina także leczy się u pana doktora Mariusza Duliana i mogę stwierdzić że jest najlepszym dentystą jaki został w rudzie śląskiej a u paru lekarzy już byłem i skończyło się to dla mnie bardzo nieprzyjemnie.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Harcerska 20
41-170 Ruda Śląska

Polecam, zwłaszcza dwie pomoce dentystyczne.
Lekarz ma naprawdę delikatne ręce a w gabinecie panuje przyjazna, wręcz wesoła atmosfera.

Polecam, zwłaszcza dwie pomoce dentystyczne.

Opinia dodana przez: Tomasz

Prywatna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna JAWI-MED-MACURA Spółka Jawna
ulica Pokoju 8A
41-709 Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia. Ma podejscie do kazdego pacjenta. Przystepne ceny. Polecam kazdemu. :-) Pozdrawiam :-)

Opinia dodana przez: Klaudia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

bardzo dobra stomatolog...polecam! chodze od lat i zawsze jestem zadowolona!!!! jest dokładna i zawsze uprzejma

Opinia dodana przez: ANIA