Filtruj terminy

lek. dent. Dariusz Sprus

1 Maja 236
Wirek, Ruda Śląska

Świetny SPECJALISTA!!!
* Rzetelny, sumienny, solidny i konkretny pan doktor!
* Zwraca uwagę na najmniejszy szczegół podczas wizyty.
* Już na pierwszej wizycie szczegółowo został przedstawiony mi plan leczenia.
* Szybkie i punktualne terminy.
* Miły, sympatyczny i uśmiechnięty personel.

Za dotychczasową wykonaną pracę bardzo doktorowi DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: M.Ł

lek. dent. Maria Jur

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

Kiedy pierwszy raz przyszłam do Pani stomatolog, od razu zauważyłam, że jako jedyna spośród stomatologów, u których byłam, myje ręce przed każdym pacjentem w sposób higieniczny. Jako pielęgniarka zwracam bardzo na to uwagę. Przestrzega bardzo zasad aseptyki i antyseptyki. Ogólnie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że robi bardzo porządnie. Zanim poszłam do Pani doktor nawet nie wiedziałam, jak powinno wyglądać poprawnie wykonane leczenie kanałowe. Okazało się, że moje poprzednie leczenia ...
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Aleksandra Kornas

Gabinet Dentystyczny

Ruda Śląska

Naprawde polecam! Bardzo miła Pani, szybko i szerokim opisem swoich działań wyleczyła mnie z bólu :)

lek. dent. Ewa Piłatowska

EDENT
Szkolna 44 a
41-711 Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta i fachowość . Pani doktor potrafi znaleźć najlepszy wariant rozwiązania problemów i wykonać leczenie w perfekcyjny sposób. Gorąco polecam a ja i moja rodzina będziemy się leczyć zawsze u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lek. dent. Jolanta Jakubiec

Husarska
Wirek, Ruda Śląska

Gorąco polecam!!! Zasadniczo nie lubię chodzić do stomatologa ale u Pani Jolanty jest inaczej niż w większości gabinetów jakie w życiu odwiedziłem. Atmosfera jest przesympatyczna, a obsługa profesjonalna. Tutaj chce się przychodzić. Zabiegi wykonywane na prawdę solidnie i bezboleśnie. Tutaj najpierw rozmawia się z pacjentem a przede wszystkim go słucha. Na 100% nie zmienię już stomatologa.
Opinia dodana przez: Adi

lek. dent. Wojciech Drużba

Prywatny Gabinet Lekarski
Konwalii 8
41-700 Wirek, Ruda Śląska

Bardzo wysoko oceniam fachowość pana dr.Wojciecha Drużbę,
jest wysokiej klasy specjalistą z właściwym podejściem do pacjenta.
Ceny usług umiarkowane. Ponad to gabinet super wyposażony a pracujące panie są bardzo miłe i opiekuńcze.
Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

Mariusz Dulian

Ruda Śląska

Pan Doktor bardzo sympatyczny i z dużą troską podchodzi do pacjenta. Byłam wczoraj pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :) Wszystko tłumaczy i doradza. Z przyjemnością udam się na kolejną wizytę. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Henryka Dasiewicz-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-DENTAL"
ulica Harcerska 3
41-706 Ruda Śląska

Stara szkoła,:)konkretnie, bez zbędnych ceregieli i mamienia pacjenta świetlaną przyszłością kawa na ławe,a pani bawiąca się w Gala anonima liczyła, że uzdrowi swoje 2 zęby na krzyż jedną wizytą? jeśli nie skorzystasz to bardz dobrze będzie szybszy termin dla mnie , polecam i pozdrawiam

lek. dent. Adam Ludwig

Przychodnia stomatologiczna lek. stomatolog Adam Ludwig
Joanny 14b
41-703 Ruda Śląska

Witam, mam 26 lat i od 7 roku życia leczę zęby u Pana doktora. Nigdy nie wyszłam z gabinetu rozczarowana, zniechęcona czy jak to mówią - z traumatycznymi wspomnieniami. Jako dziecko 4-6 letnie miałam mnóstwo problemów ze swoimi zębami i przeszłam przez ręce wielu stomatologów. Od pierwszej wizyty u dr Ludwiga nie zmieniałam lekarza i nadal wracam. Polecam !!! A.W.

Stomatolodzy w Rudzie Śląskiej