Stomatolog Świdnik

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

21-040 Świdnik

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił.

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją ...
Opinia dodana przez: Marcin Golecki

lek. dent. Tomasz Piskórz

21-040 Świdnik

Super! Wyrwanie ósemki trwało kilka minut i było całkowicie bezbolesne. Cudowna, przemiła atmosfera podczas wizyty.
Opinia dodana przez: Weronika

lek. dent. Dorota Florczak

21-040 Świdnik

polecam ! Pani Dorota super poradziła sobie z moimi różnymi przypadkami. Zaufałam i teraz mam wszystkie zdrowe ząbki.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Marek Gołaszewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Niepodległości 16 lok. 3
21-040 Świdnik

Najlepszy dentysta na swiecie:) Szczerze polecam. Z powodu pandemii byłam zmuszona skorzystac z usług Zirconlab. I nigdy wiecej tego nie powtorzę. Dr Golaszewski jest fachowcem, ale co bardzo wazne niezwykle uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Zawsze traktuje pacjenta podmiotowo, z szacunkiem, tlumaczy dokladnie planowane czynnosci, rozluźnia medyczną atmosferę subtelnym, inteligentnym humorem. A do tego cennik w gabinecie jest naprawde rozsądny.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Iwona Bielak

21-040 Świdnik

Bardzo miła ,delikatna i sympatyczna Pani Doktor lecząc się u niej , prawie kocham leczenie zębów ,polecam :)
Opinia dodana przez: zosia

lek. dent. Jan Kotarski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczno- Protetyczny "Zirkon-Lab"Łukasz Zabor
Mickiewicza 5
21-040 Świdnik

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%.
Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Jarosław Gołaszewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Niepodległości 16 lok. 3
21-040 Świdnik

Super podejście, miły Pan, kompleksowość podejścia jak najbardziej pozytywne. Napewno jak leczyć zęby to u tego Pana. Polecam!
Opinia dodana przez: Oorsacchiottoo

lek. dent. Gabriela Podsiadła-Urban

21-040 Świdnik

Witam. Pani doktor to niesamowicie ciepła i miła osoba. W bardzo przyjaznej atmosferze leczy zęby. Chodzimy do niej cała rodzinką od 7 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Beata Bednarczyk

21-040 Świdnik

Kompletny brak budowania relacji interpersonalnych, lekarka niemiła, nieuprzejma, oceniająca w sposób mało taktowany. Nie polecam.

lek. dent. Karina Strzelecka

Stomatolodzy w mieście Świdnik