Stomatolog Świdnik

21-040 Świdnik

polecam ! Pani Dorota super poradziła sobie z moimi różnymi przypadkami. Zaufałam i teraz mam wszystkie zdrowe ząbki.
Opinia dodana przez: Joanna

Prywatny Gabinet Lekarski
Niepodległości 16 lok. 3
21-040 Świdnik

Super podejście, miły Pan, kompleksowość podejścia jak najbardziej pozytywne. Napewno jak leczyć zęby to u tego Pana. Polecam!
Opinia dodana przez: Oorsacchiottoo

Prywatny Gabinet Lekarski
Niepodległości 16 lok. 3
21-040 Świdnik

Bardzo dobry stomatolog chodzę do niego już od paru lat, zawsze wszystko wytłumaczy jest bardzo miły i ma zawsze dobre poczucie humoru...polecam w 10000%
Opinia dodana przez: Michał

21-040 Świdnik

Rewelacja! Profesjonalizm w każdym calu! Usunęłam u niego ósemki - szybko i BEZBOLESNIE! 😊 Gorąco polecam wszystkim! Oby więcej takich stomatologów
Opinia dodana przez: Dominika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczno- Protetyczny "Zirkon-Lab"Łukasz Zabor
Mickiewicza 5
21-040 Świdnik

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%.
Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

21-040 Świdnik

Witam. Pani doktor to niesamowicie ciepła i miła osoba. W bardzo przyjaznej atmosferze leczy zęby. Chodzimy do niej cała rodzinką od 7 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Dorota

Racławicka 1 lok. 8
21-040 Świdnik

Bardzo miła ,delikatna i sympatyczna Pani Doktor lecząc się u niej , prawie kocham leczenie zębów ,polecam :)
Opinia dodana przez: zosia

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Implantolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Racławicka 1 lok. 8
21-040 Świdnik

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił.

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją ...
Opinia dodana przez: Marcin Golecki

ulica Wyspiańskiego 15/4