Stomatolog Wolbrom

Primadent
Miechowska
32-340 Wolbrom

Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor za jej profesjonalne podejście do leczenia. Miła, delikatna, zęby leczy bardzo dokładnie, przywiązuje dużą uwagę do estetyki.

ulica Mariacka 12
32-340 Wolbrom

Polecam skorzystanie z usług Pana Haberki. Jak najbardziej kompetentny lekarz, zna się na swojej pracy. Jest dokładny ,a przy tym bardzo uprzejmy. Plomby utrzymują się przez bardzo długi czas. Również bardziej skomplikowane chirurgiczne zabiegi jest w stanie wykonać. Jestem jego pacjentka od bardzo dawna i zawsze wracam.

Rynek 13
32-340 Wolbrom

Polecam panią Beatę za zrobienie klika zębów w dwa dni mój uśmiech wygląda o niebo lepiej teraz się uśmiecham wcześniej nie za bardzo mam co pokazać nie ma lepszej dentystki nic pani POLECAM 10/10

Opinia dodana przez: Michał

Primadent
Miechowska
32-340 Wolbrom

Lekarz Git, Nie powiem kasuje ale warto, zanim trafiłem do niego to tułałem się po innych specjalistach i mój stan zębów był opłakany w dodatku musiałem usunąć 3 zęby, gość mi zęby wyprowadził na prostą i teraz mam spokój.

Opinia dodana przez: Piotr

Wolbrom

nieuprzejma,mało kompetentna, nie polecam

nieuprzejma,mało kompetentna, nie polecam

ulica Krakowska 27
32-340 Wolbrom

Miejsko-Gminne Centrum Medyczne WOL-MED Sp. z o.o.
ulica Skalska 22

ulica Mariacka 12