lekarz Susu Szlachta

Lekarz medycyny ratunkowej

1,9

1. Thueiba Susu Saaden Szlachta (bo tak owa "lekarka" się nazywa) NIE JEST LEKARZEM MEDYCYNY RATUNKOWEJ! 2. Thueiba Susu Saaden Szlachta nie pracuje w kaliskim szpitalu. Kiedyś pracowała, ale na szczęście już nie pracuje.

Mam to nieszczęście, że jestem sąsiadem w/w "lekarza". To, że jest bezczelna i chamska doświadczyłem na własnej skórze. Pozostawia nastolatkę samą w domu, podczas gdy ta organizuje tkzw. "domówy". Kiedyś nazywało się to prywatkami. Jednakże wspomniane "domówy" mają co najmniej inny charakter. Wrzaski, hałas i nocne ekscesy są dla sąsiadów nie do wytrzymania. Pies wilczur, który jest zamknięty w garażu podczas tych nocnych ekscesów wyje i szczeka, bo wie, że coś złego się dzieje w jego domu. Żal mi tego psa, bo pewnie kocha swoją panią, ale nie zdaje sobie ...

Żal mi tego psa, bo pewnie kocha swoją panią, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że nastolatka ma go w d**ie.

Wcześniej gdy zwracałem uwagę nastolatce, iż jej pies domaga się poprzez szczekanie wpuszczenia do domu, ta odpowiedziała mi, że (a co ma miałczeć)?

Gdy ta "lekarka" została zwolniona ze szpitali ostrzeszowskich i ostrowskich, pomyślałem, że przyczyną jej nie akceptacji są uprzedzenia rasowe.

Teraz sam widzę, że to nie ma nic wspólnego z tym zagadnieniem.

Susu Szlachta jest bezczelna, chamska, a o jej córce nie będę się wypowiadał.

Przestrzegam wszystkich tych, którzy będą mieli wątpliwą przyjemność sąsiadowania z tymi paniami, a ja mam nadzieję, że bank, który co jakiś czas przyjeżdża pod Traugutta, przyśle komornika i panie będą się musiały wyprowadzić

Nie odpowiednia osoba na nie odpowiednim stanowisku nie nadająca się nawet do badania i leczenia zwierząt. Na skutek wypadku w pracy po prześwietleniu dłoni Pani doktor Szlachta stwierdziła pęknięcie kości palca. Palec ten kazała sobie samemu usztywnić(cyt. ona z tym nic nie zrobi )kupując w aptece odpowiednie opatrunki(co zostało przeze mnie zrobione) i po tygodniu iść do kontroli na rogatkę.Ponieważ ból się nasilał moja wizyta odbyła się już po 3 dniach i lekarz stwierdził że kość nie jest tylko pęknięta lecz pokruszona(a P. Szlachta ma podobno specjalizacje z radiologii ).Leczenie to usztywniony palec na minimum 4 tygodnie i leki. Z mojej strony tyle bo po prostu szkoda słów .........

Miałem przyjemność skorzystać z usług tej Pani, niestety niezadowolenie z jej podejścia do pacjenta udzieliło mi się na 2,5h pobytu w SOR Kalisz, nie tylko mnie. Szczerze powiedziawszy wolałbym iść do pierwszego lepszego weterynarza. Wracając do Pani T. Szlachty, jest to osoba arogancka, niekompetentną, nie znającą języka polskiego, nie potrafiącą poprawnie przepisać danych z dokumentu do karty leczenia, stawiająca błędną diagnozę przy uszkodzonym stawie skokowym bez wglądu na zdjęcie RTG. Uznany w Kaliszu ortopeda postawił inną diagnozę. Co to za lekarz, który twierdzi, że nie może wpisać numeru uprawnień na recepcie którą sam wypisał w dodatku później kłamiąc na zeznaniach w Poznaniu przed Rzecznikiem Praw Pacjenta, że pacjent owych uprawnień nie posiadał ? Ale tak to już jest w naszym kraju, ręka rękę myje i nawet na wyższym szczeblu doktorzy mają problem z interpretacją treści skierowanej w ich stronę. Walczyłem o to jak zostałem potraktowany ze skręconym stawem skokowym oczywiście Pani T. Szlachta oraz osoba "kompetentna" Rzecznik Praw Pacjenta czy ktoś z Izby Lekarskiej zamiast zająć się najważniejszym problemem po prostu ominął go i sprawa zakończyła się tym, że nie posiadałem przy sobie książeczki ZHDK, to był dla nich główny problem w całej walce. Dużo ludzi trąbi, mam nadzieję, że ktoś tutaj jeszcze trafi i szydło wyjdzie z worka. Z resztą co tutaj dużo opisywać z Ostrzeszowa Pani "doktor" została wydalona http://czasostrzeszowski.pl/-dzial=gazeta&rok=2004&numer=05&publikacja=4_1.htm a jak już sam dyrektor Ostrzeszowskiego Szpitala mówi prasie, że nie chce mu się na ten temat rozmawiać to już świadczy o kompetencjach Pani S. Ze środowiska lekarskiego też dużo słychać na temat Pani Thueiby, nawet w zakładzie karnym mieli jej dosyć a także w Pleszewie i Ostrowie zatem dlaczego została zatrudniona przez Pana Grzelaka ?

Zero wiedzy, zero szacunku. Afrykańskie metody leczenia żywcem przeniesione na polski grunt. Ten lekarz nie powinien mieć prawa wstępu do szpitala.