lekarz Svitlana Guskova

Internista, Rehabilitant

Jest ok ,sam byłem i polecam . Stosuje metody leczenia naturalne ale skuteczne

Jest ok ,sam byłem i polecam . Stosuje metody leczenia naturalne ale skuteczne

Polecam Panią Doktor z całego serca. Przywiozłam do gabinetu moją mamę z zapalaniem żołądka i dwunastnicy. Już 2 tygodnie cierpiała i była leczona 2 antybiotykami oraz trafiła do szpitala na pogotowie. Nic nie pomagało. Lekarze rozkładali ręce. Nawet szczegółowych badań nie zrobili. Dopiero leczenie u Pani Doktor Guskovej zdziałało cuda. Już po 3 wizytach było widać poprawę, po 2 tygodniach mama przestała odczuwać dokuczający ból. Teraz jest już po 10 zabiegach i jest jak nowo narodzona. W końcu widać radość na jej twarzy. Nie ukrywam, że dużo ta choroba jej dała i teraz ma jeszcze większą świadomość swojego ciała, choroba też uczy. Chciałam jeszcze podkreślić fakt, że u Pani Doktor jest zawsze wesoło... w końcu śmiech to zdrowie.

Pani Doktor bardzo mi pomogla. Bardzo cenie ja za to, ze laczy wiedze medyczna z metodami leczenia naturalnego. Jest mila, ciepla, zyczliwa osoba. Oby wiecej bylo takich lekarzy! Polecam!!! Mariusz

Mariusz

Chciałabym podziękować pani Doktor. Przez dwa lata cierpiałam na nawracające zapalenia pęcherza moczowego i problemy kobiece. Leczyłam się u kilku lekarzy w Poznaniu,leżałam w szpitalu- ale dolegliwości pwracały. Leczenie u pani Doktor spowodowało całkowite wyleczenie, nareszcie żyje normalnie i cieszę się życiem. Bardzo polecam!!! Anna

Anna

Byłem u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolony. Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, podeszła do moich schorzeń bardzo kompleksowo i profesjonalnie. Po serii zabiegów poczułem się znacznie lepiej. Wszystkim gorąco polecam!