lekarz Sylwia Miland

2,9

Profesjonalne podejście do pacjenta.Mila ciepła kobieta ,która w pełni poświęca się temu co robi!!!Lekarz z powołania!!!

Pani Doktor Sylwia Miland (poradnia Matki i Dziecka) to wspaniała osoba z wielką wiedzą merytoryczną i jeszcze większym sercem. Konkretna, stanowcza i rzeczowa. Szczegółowo wytłumaczyła dlaczego powinniśmy poszerzyć diagnostykę. Bezinteresownie umówiła synowi przyjęcie na oddział w Zabrzu. Pozwoliła na powrót uwierzyć w lekarza na NFZ. Z ogromną wdzięcznością i wyrazami szacunku.

Z ogromną wdzięcznością i wyrazami szacunku.

Pani doktor zupełnie bez empatii, jest nie miła dla rodziców, wyniosła, nie chce jej się odpowiedzieć na pytania, złośliwa, może i posiada wiedzę ale na co ona komu skoro nie potrafi przekazać pacjentowi, zero podejścia do dzieci, nie polecam wręcz odradzam

Zdecydowanie nie polecam dr Miland. Straszne podejście do dzieci. Niemiła a nawet złośliwa. Dziecko od tej pory płacze na każdej innej wizycie przez złe skojarzenia. Ktoś to nie ma podejścia do dzieci nie powinien z nimi pracować! Porażka!

Bardzo miła Pani kardiolog, dokładnie nam wytłumaczyła jaką syn ma wadę i co robić dalej. Świetne podejście do dzieci. Polecam

Polecam

Przesympatyczny lekarz, z podejściem do pacjenta i rodzica, merytorycznie super, oby było więcej takich lekarzy jak doktor Miland. Polecam

Nie polecam Pani Dokor. Brak podejścia do maluszka. Na wizycie ciągle tylko powtarzała że u niej w gabinecie się nie ryczy. Dziecko wystraszone i zapłakane wyszło z gabinetu.

Pani Doktor Sylwia Miland to przemiła osoba z wielką wiedzą merytoryczną, ale i że wspaniałym podejściem do Pacjenta - szczególnie tego najmłodszego. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Doktor Miland.

Gdyby była możliwość wstawienia zero w polu gwiazdek to taka jest właśnie moja opinia. Pani doktor to jedno wielkie nieporozumienie do pracy z dziećmi. Moja córka po wizycie przeżyła traumę a ja byłam w szoku że tak można postąpić z pacjentem zwłaszcza z dzieckiem. Pani doktor jak i asystentka nie powinny były być nigdy dopuszczone do kontaktów z ludźmi a tym bardziej z dziećmi. Na wizytę , badania , a właściwie ich brak oraz na fakt iż zostałem wyrzucony z gabinetu złożę skargę do Wojewody Śląskiego, Prezydenta Miasta Częstochowy, Okręgowej ...

Pani doktor to jedno wielkie nieporozumienie do pracy z dziećmi. Moja córka po wizycie przeżyła traumę a ja byłam w szoku że tak można postąpić z pacjentem zwłaszcza z dzieckiem. Pani doktor jak i asystentka nie powinny były być nigdy dopuszczone do kontaktów z ludźmi a tym bardziej z dziećmi. Na wizytę , badania , a właściwie ich brak oraz na fakt iż zostałem wyrzucony z gabinetu złożę skargę do Wojewody Śląskiego, Prezydenta Miasta Częstochowy, Okręgowej Rady Lekarskiej oraz do Rzecznika Praw Pacjentów.

Pierwszy raz spotykam lekarza kardiologa, który rozpoznaje u dziecka depresje, której nie stwierdził psychiatra. I jeszcze twierdzi, że wada serca wynika z silnych emocji dziecka. Nie wiem nic na temat kompetencji kardiologicznych, bo pani doktor woli dopytywać o sytuacje rodzinną. Jak ktoś lubi takich lekarzy to serdecznie zapraszam. Opowie wam jakimi jesteście beznadziejnymi rodzicami, bo zna się lepiej na wychowaniu waszego dziecka. Specjalista nie godny pożałowania.