lekarz Sylwia Miland

2,9

Pani doktor bardzo miła, zarówno dla rodzica jak i dla dziecka. Dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Zainteresowana stanem zdrowia dziecka, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Polecam z całego serca.

Pani doktor wydaje się kompetentna, jednak podejścia do dzieci zdecydowanie brak. Teksty do dziscka typu: "no i czego ryczysz ". Trochę szokujące. Bardzo stanowcza, wali prosto z mostu co myśli. Ogólne zainteresowanie dzieckiem na plus.

Polecam. Najlepszy lekarz dla dzieci jakiego spotkałam. Podejście do dzieci - świetne, podejście do rodzica - wyrozumiałe. Bardzo profesjonalny lekarz.

Z całego serca nie polecam!!! Podejście do małego dziecka na poziomie poniżej 0. Chamska opryskliwa. Jedyne co potrafi powiedzieć do dziecka to nie rycz. Serdecznie nie polecam. Napewno nie pojadę do niej na wizytę kontrolną.

Pani Doktor stwierdziła u mojego dziecka wadę wrodzoną zastawki mitralnej, której nie ma i nie było. Podejścia do dzieci brak, fachowość również pozostawia wiele do życzenia. Nawet badając dziecko powiedziała do drugiej Pani doktor - Ty widziałaś kiedyś coś takiego? Nie polecam.

Nie polecam! Nie uprzejma. Nie ma podejścia do małych dzieci. Wizyty na NFZ odbywają się jak "na produkcji". Na pierwszej wizycie nawet nie spojrzała na "wymagane" badania krwi mimo że badanie UKG nie wyszło prawidłowe. Dopiero po przypomnieniu na szybko rzuciła okiem.

Nie polecam!
Nie uprzejma. Nie ma podejścia do małych dzieci.
Wizyty na NFZ odbywają się jak "na produkcji".
Dopiero po przypomnieniu na szybko rzuciła okiem.

Nie polecam !!!! Gdy zapytałam jak wyszły badania dziecka usłyszałam "wszystko jest napisane w ksiazeczce" do tego nie miła ....z czystym sumieniem NIE POLECAM !! Mamy kolejną wizyte za miesiąc ale napewno juz nie pójdziemy do tej P.doktor. ....