lekarz Sylwia Niedźwiedź-Kujawińska

Fantastyczna,profesjonalna,sympatyczna, piękna, uśmiechnięta, zdecydowanie godna polecenia.

Bardzo polecam panią doktor - dzięki niej zaszłam w ciążę :) prowadziła ją całe 9 miesięcy - była przy tym niezwykle uprzejma - tłumaczyła wszystko, odpowiadała z chęcią na każde moje nawet głupie pytania. Podczas porodu bardzo mi pomogła, była przy mnie za co bardzo jej dziękuję. Mam teraz ślicznego synka. Pozdrawiam Panią doktor :)

Pozdrawiam Panią doktor :)

Polecam Pania doktor, prowadziła moja ciąże i pomogła przyjść mojemy synkowi na świat.

Wspaniały lekarz,polecam każdej pacjentce:)Pozdrawiam Panią Doktor:)

Wspaniały lekarz,polecam każdej pacjentce:)Pozdrawiam Panią Doktor:)

Bardzo fajna pani ginekolog,delikatna,z podejściem do pacjenta.Stwarza pozytywną atmosferę,zaraz po wejściu do gabinetu. Można z Nią szczerze o wszystkim porozmawiać.Traktuje pacjenta jak człowieka,a nie jak zło konieczne.POLECAM w 100%

Dzis ide pierwszy raz na wisyte do pani sylwi. mam zagrozona ciaze...podczas kilku pobytow w szpitalu jako jedyna tak bardzo zainteresowala sie moim przypadkiem. wykryla przyczyne czego zaden lekarz w tym rowniez moj prowadzacy nie potrafili zrobic. Od poczatku wzbudzila we mnie pozytywne emocje i zaufanie. Bardzo mila i ludzka kobieta. Gdy dzwonilam do niej z problemem poznawala mnie juz po nazwisku i wiedziala o co chodzi chociaz nie byla moim lekarzem prowadzacym !!! bardzo polecam !!!!!!!!

Lekarz- profesjonalista. Uprzejma, sympatyczna i miła. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta. Przede wszystkim jest ludzka. Podczas badań nie spieszy się, jest dokładna.Każdy krok badania wyjaśnia. Wynik badań dokładnie opisuje. Pani doktor została mi polecona przez znajomych. Godna polecenia!!!

Polecam Panią doktor. Od samego początku prowadziła moją ciążę aż do rozwiązania. Jeżeli wyniki badań były jakieś niepokojące, ponownie je sprawdzała, tłumacząc jednocześnie co może być tego powodem. Lekarz kompetentny. Polecam na 100%.

Bardzo sympatyczna pani i usmiechnieta:)

Bardzo sympatyczna pani i usmiechnieta:)

od pierwszego spotkania z ta pania doktor od razu wzbudziła wemnie ogromne zaufanie dostosowała mi odpowiednie leki.ale stwierdziła ze moj przypadek jest powazniejszy niz przypuszczała dlatego wysłała mnie do innego specjalisty i za ta pomoc jestem jej bardzo wdzieczna,Polecam na 100 a nawet na 200 procent