dr n. med. Szczepan Barnaś

Laryngolog

Pewna ręka, doświadczenie. Nie jest najtaniej, ale zdecydowanie najlepiej jeśli chodzi o laryngologów i plastykę nosa. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Kilka lat temu robiłam plastykę przegrody u pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Kompetentny, dobrze dobiera leki, sympatyczny. Nawet w czasie zabiegu było bardzo przyjemnie.

Wysokiej klasy specjalista, w kwestii chorób nosa i zatok niewątpliwie najlepszy (to też opinia laryngologów, którzy mi Go polecili), a do tego ma świetnie wyposażony nowoczesny gabinet. Dr Barnaś jako jedyny podjął się leczenia mojego skomplikowanego przypadku i naprawdę z powodzeniem, za co jestem Mu ogromnie wdzięczna. Ponadto przemiły człowiek, ciepły, serdeczny i baaardzo delikatny. Ma wyczucie we wszystkim. Polecam z pełnym przekonaniem, również w przypadku dzieci. A Doktorowi bardzo bardzo dziekuję, tak z całego serca! :-)) (E.W.)

operacja przegrody nosa, wszystko przebiegło bez komplikacji, bardzo profesjonalne podejście. Szczerze polecam.

W pełni polecam. Adres otrzymałem od kolegi, któremu dr Barnaś wykonał operację przegrody nosa. U mnie doktor wykonał operację plastyczną nosa i przegrody, cena nieporównywalnie niższa niż w innych placówkach, zabieg przeprowadzony perfekcyjnie, wreszcie przestałem chorować na zatoki i nie wstydzę się wyglądu swojego nosa. W 100% polecam.

operacja korekty przegrody nosowej.W pełni udana. Polecam

operacja korekty przegrody nosowej.W pełni udana. Polecam

Ten lekarz jest mistrzem świata, zna się na rzeczy, jest konkretny i zdecydowany. Nie owija w bawełnę i nie naciąga na koszty. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu.

Rewelacyjny lekarz , wykonał profesjonalnie zabieg mojej córce - usunięcie trzeciego migdała .Bardzo dużo czasu poświęca na rozmowe , otwarty , przyjazny.

Wspaniały lekarz, szczerze każdemu polecam. Świetny fachowiec, wzbudza zaufanie. Dokładnie tlumaczy problem i daje poczucie bezpieczeństwa. Zabieg, ktory mi wykonał przebiegł szybko, bezboleśnie w miłej atmosferze. Nos po operacji wygoił się bardzo szybko i cały czas działa bez zarzutów.

Z czystym sumieniem mogę polecić Wszystkim osobę dr Barnasia. Bardzo kompetentny i co nie często się zdarza , bardzo przystępny lekarz. Specjalista w 100% godny zaufania. Szczerze polecam.