dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny lotniczej

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !

Wspaniały lekarz.Bardzo pomógł naszemu synkowi w chwili kiedy nie wiedzieliśmy co robić i jak postąpić.Dodam że zrobił to całkiem bezinteresownie gdyż w chwili kiedy nasz synek zachorował byliśmy w górach,daleko od przychodzi czy szpitala.Ma fantastyczne podejście do małych pacjentów. Uśmiechnięty i uprzejmy.Szkoda że mieszka od nas tak daleko ale naprawde godny polecenia!!!!!!!!!

Serdecznie polecam tego specjalistę.Uważam że można powierzyć zdrowie swojego dziecka temu lekarzowi.Mojemu bardzo pomógł.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8