lekarz Szymon Chlubek

witam panie . Czy któraś z pań może posiada telefon komórkowy do dr.Szymona Chlubek będę bardzo wdzięczna kwiatek-1974@o2.pl

Najdelikatniejszy ginekolog jakiego znam!

Najdelikatniejszy ginekolog jakiego znam!

To mój 3 ginekolog. I mam wrażenie że tym razem znalazłam kogo potrzebowałąm. Miły, wyrozumiały i kompetentny. Jestem jego pacjentką od 4 lat i jak na razie mogę tylko polecić

Kiedyś leczyłam się u tego doktora, owszem jest miły, uprzejmy i z poczuciem humoru, dobry dla Pań które się krępują lub mają pierwszą wizytę bo potrafi przełamać lody, ale jeśli ktoś szuka profesjonalnego podejścia do sprawy czy stara się o dziecko to zdecydowanie nie polecam

Żałosne jest,jak ten lekarz,uwielbia sam sobie pisać posty. Drogie Panie,proszę uważać na tego lekarza,to tandenty podrywacz i lekarz showman. Z tą pożartuje,tamtą uszczypnie,inną w symaptii pocałuje.Do ilu już pisał sms,rzekomo w trosce o zdrowie? Ostrożnie,ów lekarz ciepri na zespół Casanowy. Proszę nie ściągać tego postu,jeśli ów lekarzz uważa,że to są pomówienia,to niech wezwie mnie do sądu. Z przyjemnością skonfrontuje tam z nim swoje zeznania.Innym Paniom,mogę pokazać co nieco dowodów. Przestrzegam.Ten lekarz to łowca przygód. Lekarz ma gabinet od roku,wcześniej nie miał uprawnień. Wszystkim Paniom odradzam i zalecam do lektury na ...

Lekarz ma gabinet od roku,wcześniej nie miał uprawnień. Wszystkim Paniom odradzam i zalecam do lektury na jego temat.

Rewelacyjny lekarz warty polecenia. Miłe podejscie do pacjenta , przyjemny klimat.

Byłam po raz pierwszy na wizycie grudniu. Po kilku moich poprzednich lekarzach ogromnie pozytywne zaskoczenie, potrafił sprawić że się prawie nie stresowałam :)

Jeśli szuka ktoś lekarza kąpetentnego i dobrego to moge polecić wszystkim kobietom. znal doktora od 3 lat i mogę same dobre rzeczy tylko powiedzieć.

Odradzam,ten lekarz nie ma pojęcia o leczeniu. Jest niekompetentny i arogancki. Udaje miłego,ale lekceważący stosunek do pacjentek,przy mnie cały czas rozmawiał przez telefon o bzdurach.Nie miał czasu mi wytłumaczyć nawet co i jak. Stanowczo odradzam !!!

polecam lekarza - ciepły, miły człowiek porfesjonalnie podchodzący do swojej pracy!!