Doktor Głowacki potraktował mnie szablonowo. Mój przypadek wymagał wsłuchania się w to, co mówi pacjent i odpowiedniego zareagowania. Niestety dr Głowacki zbagatelizował wszystko, wykazał się zerową empatią i brakiem szacunku dla pacjenta. Zrobił mi prywatnie gastroskopię, ale zostało podjęte złe leczenie, bo dziś - po gastroskopii u innego lekarza - wiem, że choroba rozwinęła się. W związku z nasilającymi się problemami z układem pokarmowym, konieczna była kolonoskopia. Doktorowi Głowackiemu nie udało się jej wykonać w całości, ale za badanie kazał zapłacić pełną kwotę. Leki przepisał "w ciemno" - bez dodatkowych badań, bez pełnej kolonoskopii, a przede wszystkim bez diagnozy. To wszystko doprowadziło do bardzo złego samopoczucia i konieczności szukania pomocy u innego lekarza. Na szczęście udało mi się trafić do dobrego specjalisty, który wykonał szereg badań, w tym ponownie gastroskopię i kolonoskopię, której dr Głowacki wykonać nie potrafił, dokonał trafnej diagnozy oraz wdrożył odpowiednie leczenie, dzięki któremu czuję sie dziś dużo lepiej. Jest mi bardzo przykro, że trzydziestokilkuletnia osoba, pełna życia, została tak potraktowana przez lekarza. Nie sztuką jest leczyć standardowe choroby, sztuką jest rozpoznać i podjąć skuteczne leczenie tych mniej znanych, a to właśnie świadczy o klasie i profesjonalizmie lekarza oraz buduje zaufanie, czego niestety o dr. Głowackim napisać nie można. Nie polecam tego lekarza.

Doktor Szymon Głowacki jest super lekarzem i człowiekiem oby wszyscy tacy byli to nawet nie byłoby strach chorować 👍 . Polecam wszystkim 👍

tak to prawda jest to wspanialy lekarz. mily w stosunku do pacjenta jak i rodziny. potrafi wytlumaczyc wszystko. Zajmowal sie moja mama i bardzo dobrze to robil miala wspaniala opieke.Dr Szymon Glowacki jest najprawde dobrym lekarzem aby wszyscy tacy byli.Takich lekarzy jak dr Szymon brakuje a mogloby byc ich wiecej. Naprawde dr jest wspanialy i zna sie na tym co robi.

Cudowny czlowiek i fachowiec, lekarz ktory przywraca wiare w polska sluzbe zdrowia. Dziekujemy bardzo serdecznie za opieke nad naszym ojcem.

Dziekujemy bardzo serdecznie za opieke nad naszym ojcem.

Potwierdzam poprzednie opinie o p. Głowackim konkretny fachowy lekarz z powołania, wykonywał mi kolonoskopie- wspaniały człowiek

Myślę,że trzeba być najpierw wspaniałym człowiekiem, żeby być takim lekarzem jak Pan Szymon Głowacki.Jest wybitnym zaprzeczeniem wszystkich złych opinii o polskich lekarzach. Aż trudno uwierzyć, że są jeszcze tacy ludzi, a co dopiero-lekarze.

Cudowny, młody lekarz dla którego praca to pasja.Każdy pacjent jest przez niego jednakowo traktowany.Wspaniały człowiek pełen empatii,szacunku dla innych, otwarty,sympatyczny i do tego super fachowiec.Kolonoskopia w jego wykonaniu nie budzi strachu.Wspaniale pracuje mimo słabych warunków lokalowych.

Super fachowiec od kolonoskopii i gastroskopii - 100% kompetencji,wspaniały lekarz.Chciałabym aby takich lekarzy było więcej w naszym Płocku.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Siedlce"?

Przychodnia " Żaczek "
10-Lutego 15