lekarz Szymon Głowacki

Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz. Od lat balem się kolonoskopii i gastroskopii odkładałem w nieskończoność z powodu lęku. Jestem po badaniach lekarz Anioł tłumaczy uspokaja dba i się stara. Kompetentny zaangażowany. Odpisuje szybko na maile z wynikami nawet nocą jak jest sytuacja awaryjna. Mało jest takich lekarzy !!!

Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza.Poprostu Anioł Polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam

Profesjonalizm, życzliwość, podejście do pacjenta oraz ogromne umiejętności Pana Doktora skłoniły mnie do przyjazdu na zabieg do Żuromin aż z Torunia. Żałuję, że tak późno dowiedziałam się o istnieniu dr Głowackiego... na każdym dyżurze powinien otrzymywać złoty medal za swoją pracę!!!

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Okazję do korzystania z pracy tego człowieka miało wielu moich bliskich i znajomych. Nie mam pojęcia skąd bierze siłę do obsługi takiej liczby pacjentów, ale robi to bez zarzutu. Posiada wielką wiedzę i intuicję. Jest w swoim podejściu do pacjenta delikatny i stanowczy jednocześnie. Zawsze poświęcał tyle czasu ile było konieczne. Że zmęczony? Czy ktoś się dziwi? Że bierze pieniążki za swoją pracę? A ktoś z nas pracuje zupełnie charytatywnie? Że nie zawsze odbiera telefon? Może dlatego że pracuje... Moja opinia o tym człowieku jest tylko i wyłącznie pozytywna.

Jestem zachwycona podejściem dr Głowackiego do mojego przypadku, lekarz który w sposób naturalny rozluźnia atmosferę i już od początku wizyty, zmniejsza na maksa barierę lekarz pacjent. Po pierwszej wizycie przyjął na oddział na którym idealnie się mną zajął, wykluczył lęki które we mnie tkwiły, dostosował odpowiednie leczenie do wyników które otrzymaliśmy. A na koniec leczenia przybił żółwika. Dla mnie lekarz idealny, pełen empatii i zrozumienia. Ja jestem zachwycona i jeśli jeszcze kiedyś będzie konieczność powrotu to tylko do niego.

PAN Doktor To wspaniały Lekarz wybitny fachowiec w swojej dziedzinie, człowiek o wielkim Sercu . Miałam operację na hemoroidy u Pana Doktora i moja mama również zabieg pomyślnie udany ,kontrolne wizyty jak najbardziej przebiegały bez żadnych problemów i zastrzeżeń. PAN Doktor również wykonał mamie zabieg usunięcia żylaków kończyn dolnych również mama zadowolona . PAN DOKTOR JEST WSPANIAŁYM CZLOWIEKIEM I BARDZO POMOCNYM SPECJALISTĄ JEST NIEZASTĄPIONY 😘🥰🤩 SZKODA , ŻE JEST MAŁO TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony szybkością działania, organizacji mojego zabiegu oraz profesjonalizmu Pana dr Szymona Głowackiego. Podejście do pacjenta oraz empatia w działaniu powinna być wzorem dla innych lekarzy.

Pan doktor idzie na ilość, a nie na jakość. Moja mama miała problemy z żołądkiem i strasznie paliło ją w gardle. Wybrała się do Pana doktora prywatnie na gastroskopie. Pan doktor nie pobrał wycinka do zbadania na obecność bakterii żołądkowej stwierdzając, na swoje oko, że jej nie ma. Źle dobrane leki przez Pana doktora, doprowadziły ją do takiego stanu, że nie mogła wstać z łóżka. Mama zadzwoniła do Pana doktora poinformować go, że jest w złym stanie, kazał leki odstawić i powiedział, że nie ma czasu rozmawiać. Zachowanie jego jest nieprofesjonalne i chamskie. Pieniążki jest łatwo brać, a później Pana doktora już nie obchodzi pacjent. Uważajcie na tego lekarza i szukajcie prawdziwego specjalisty.

Szymon Głowacki to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i idealny mężczyzna. Z ogromną kulturą i lekkością rozmawia z pacjentem, nie tworzy dystansu pacjent - lekarz, tylko rozmawia się z nim jak z kumplem przy kawce. Jest to lekarz który naprawdę leczy pacjenta a nie czeka żeby pacjent jak zapłaci za wizytę jak najszybciej opuści gabinet. Gorąco każdemu polecam!!!!!!!!!!!!!

Potwierdzam wszystkie pozytywne wypowiedzi na temat doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko.