lekarz Szymon Głowacki

Chirurg ogólny

Doktor Głowacki potraktował mnie szablonowo. Mój przypadek wymagał wsłuchania się w to, co mówi pacjent i odpowiedniego zareagowania. Niestety dr Głowacki zbagatelizował wszystko, wykazał się zerową empatią i brakiem szacunku dla pacjenta. Zrobił mi prywatnie gastroskopię, ale zostało podjęte złe leczenie, bo dziś - po gastroskopii u innego lekarza - wiem, że choroba rozwinęła się. W związku z nasilającymi się problemami z układem pokarmowym, konieczna była kolonoskopia. Doktorowi Głowackiemu nie udało się jej wykonać w całości, ale za badanie kazał zapłacić pełną kwotę. Leki przepisał "w ciemno" - bez dodatkowych badań, bez pełnej kolonoskopii, a przede wszystkim bez diagnozy. To wszystko doprowadziło do bardzo złego samopoczucia i konieczności szukania pomocy u innego lekarza. Na szczęście udało mi się trafić do dobrego specjalisty, który wykonał szereg badań, w tym ponownie gastroskopię i kolonoskopię, której dr Głowacki wykonać nie potrafił, dokonał trafnej diagnozy oraz wdrożył odpowiednie leczenie, dzięki któremu czuję sie dziś dużo lepiej. Jest mi bardzo przykro, że trzydziestokilkuletnia osoba, pełna życia, została tak potraktowana przez lekarza. Nie sztuką jest leczyć standardowe choroby, sztuką jest rozpoznać i podjąć skuteczne leczenie tych mniej znanych, a to właśnie świadczy o klasie i profesjonalizmie lekarza oraz buduje zaufanie, czego niestety o dr. Głowackim napisać nie można. Nie polecam tego lekarza.

Szymon Głowacki to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i idealny mężczyzna. Z ogromną kulturą i lekkością rozmawia z pacjentem, nie tworzy dystansu pacjent - lekarz, tylko rozmawia się z nim jak z kumplem przy kawce. Jest to lekarz który naprawdę leczy pacjenta a nie czeka żeby pacjent jak zapłaci za wizytę jak najszybciej opuści gabinet. Gorąco każdemu polecam!!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony szybkością działania, organizacji mojego zabiegu oraz profesjonalizmu Pana dr Szymona Głowackiego. Podejście do pacjenta oraz empatia w działaniu powinna być wzorem dla innych lekarzy.

Pan doktor idzie na ilość, a nie na jakość. Moja mama miała problemy z żołądkiem i strasznie paliło ją w gardle. Wybrała się do Pana doktora prywatnie na gastroskopie. Pan doktor nie pobrał wycinka do zbadania na obecność bakterii żołądkowej stwierdzając, na swoje oko, że jej nie ma. Źle dobrane leki przez Pana doktora, doprowadziły ją do takiego stanu, że nie mogła wstać z łóżka. Mama zadzwoniła do Pana doktora poinformować go, że jest w złym stanie, kazał leki odstawić i powiedział, że nie ma czasu rozmawiać. Zachowanie jego jest nieprofesjonalne i chamskie. Pieniążki jest łatwo brać, a później Pana doktora już nie obchodzi pacjent. Uważajcie na tego lekarza i szukajcie prawdziwego specjalisty.

Potwierdzam wszystkie pozytywne wypowiedzi na temat doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko.

Jedyny w swoim rodzaju, Doskonały fachowiec, któremu zależy na dobru pacjenta. Można mu zaufać bezgranicznie. Polecam.

Doktor Szymon Głowacki jest super lekarzem i człowiekiem oby wszyscy tacy byli to nawet nie byłoby strach chorować 👍 . Polecam wszystkim 👍

tak to prawda jest to wspanialy lekarz. mily w stosunku do pacjenta jak i rodziny. potrafi wytlumaczyc wszystko. Zajmowal sie moja mama i bardzo dobrze to robil miala wspaniala opieke.Dr Szymon Glowacki jest najprawde dobrym lekarzem aby wszyscy tacy byli.Takich lekarzy jak dr Szymon brakuje a mogloby byc ich wiecej. Naprawde dr jest wspanialy i zna sie na tym co robi.

Cudowny czlowiek i fachowiec, lekarz ktory przywraca wiare w polska sluzbe zdrowia. Dziekujemy bardzo serdecznie za opieke nad naszym ojcem.

Dziekujemy bardzo serdecznie za opieke nad naszym ojcem.

Potwierdzam poprzednie opinie o p. Głowackim konkretny fachowy lekarz z powołania, wykonywał mi kolonoskopie- wspaniały człowiek