lekarz Szymon Kudlicki

Lekarz rodzinny

2,4

Opinia o rasistowskim zachowaniu dr. Kudlickiego jest żartem zamieszczonym w celach humorystycznych, dlatego proszę się nią nie sugerować. Dr. Szymon Kudlicki jest uprzejmym i profesjonalnym lekarzem którego szczerze mogę polecić każdemu👍.

Bardzo miły, poukładany i profesjonalny lekarz. Przyszedłem do pana Kudlickiego z bólem w klatce, sprawnie pan wykrył problem i wystąpił z rozwiązaniem od tamtej pory nie ma już problemu.

Pan bardzo nie przyjemny mialam gorączke mocny ból gardła kaszel duszący a on się spytal w czym ma pomoc a ja ze nie wiem moze pam cos przepisze bo gorączka nie schodzi albo nie wiem l4 cokolwiek a on ze czemu pani nie poszl do lekarz POZ a ja powiedzilqm terminy są na za 6 dni ze juz bedzie potrzeby tam wtedy isc to stwierdzil ze go wykorzystałam i ze ciezko sie ze mną dogadać

Rasista, antysemita, dzikus tylko tymi słowami mogę określić dr. Kudlickiego, który gdy podczas badań dowiedział się o moich żydowskich korzeniach wpadł w histeryczny śmiech i zaczął demolować gabinet, pod biórkiem znajdowała się butelka amareny którą rozbił mi o głowę. Następnie zaczął wykrzykiwać obelgi w moją stronę. Jednak niedługo po uderzeniu moje bóle migreniczne przeszły. Ogólnie to polecam, choć było mi trochę przykro po tym jak mnie zwyzywał.

Ogólnie to polecam, choć było mi trochę przykro po tym jak mnie zwyzywał.

Lekarz ,posiadający zero etyki i wstydu.Osoba chora dzwoni , że potrzebuje pomocy leży z mocnym bólem w prawej pośladku (podejrzenie rwy kulszowej) .Lekarz przez telefon ma pretensje, że się dzwoni o 24 pierwszy raz zaleca połknąć tabletkę po czym o 2 w nocy dzwoniąca słyszy tekst typu musi Pani dzwonić o 2 w nocy .Po przyjeździe jest oschły,nie miły,arogancki.Na koniec stwierdza, że następnym razem proszę nie dzwonić o tej godzinie. Żenada !!!!! A co mam pogadać z bólem nie teraz rano.