Z doktorem Szymonem widziałem się jedynie 2 razy: podczas zabiegu, i podczas wypisu ze szpitala. Podczas zabiegu usunięcia migdałków zapoznał mnie najpierw ze wszelkimi narzędziami jakich będzie używał oraz dokładnie objaśnił co tak właściwie będzie robił krok po kroku. Nie żałował znieczulenia i na każde jęknięcie sięgał po strzykawkę ze środkiem znieczulającym:) Zabieg przebiegł przy minimum bólu, wszystko goi się świetnie bez żadnych komplikacji.

Lekarz godny polecenia, kompetentny i mający czas dla pacjenta. W styczniu usuwał mi przerośnięte migdałki, zabieg przebiegł szybko i sprawnie, wszystko bez komplikacji. Polecam doktora Szymona!

Fantastyczny lekarz :) Mój 2,5 letni synek był bardzo zadowolony i nie płakał mimo, że miał wręcz traumatyczne doświadczenia z wcześniejszą Panią laryngolog. Doskonały kontakt z dziećmi! Bardzo kompetentny, wszystko logicznie tłumaczy. Jestem zachwycona. Na pewno w razie potrzeby ponownie się do Niego udam! Polecam!

Fantastyczny lekarz :) Mój 2,5 letni synek był bardzo zadowolony i nie
płakał mimo, że miał wręcz traumatyczne doświadczenia z wcześniejszą Panią
laryngolog. Doskonały kontakt z dziećmi! Bardzo kompetentny, wszystko
logicznie tłumaczy. Jestem zachwycona. Na pewno w razie potrzeby ponownie
się do Niego udam! Polecam!

Trudno ocenić kompetencje dra Szymona Olejniczaka, ponieważ cały czas przeznaczony na wizytę podczas dyżuru w szpitalu poświęcił na tłumaczenie, dlaczego nie usunie tamponady z nosa. pacjentka

Super doktor! Bardzo miły, zawsze ma czas. Z przyjemnością się do Niego idzie. Świetny fachowiec! POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz! Ma właściwe podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny. Usuwał mi migdałki. Zabieg wykonał profesjonalnie.

Bardzo miły, a przede wszystkim profesjonalny lekarz, zdecydowanie godny polecenia:)

Pan Olejniczak usunął mi ropień okołomigdałkowy. Zabig wykonał bardzo szybko, nie "torturując" przy tym pacjęta. Uważam, że pan Olejniczak nie minął się z powołaniem i wróżę mu wielką karierę:)

Kompetentny , a do tego bardzo miły lekarz , co się dziś rzadko zdarza .Zdecydowanie polecam tego lekarza.

w 100% godny polecenia! Szkoda ,że każdy lekarz nie ma takiego podejscia do pacjenta;)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lubin"?

Pl.Hirszfelda 1/30
56-100 Polkowice
Bema 6/114
ulica M.Skłodowskiej-Curie 74
59-301 Lubin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra
MCZ
ESCULAP - Lubin
59-300 Lubin

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a