lekarz Szymon Zachara

Dr. Szymon Zachara wspaniały, z niesamowitą kulturą osobistą, uczciwy, z wielką empatią, profesjonalista pod każdym względem, bardzo jasno i rzeczowo wszystko wyjaśnia, przede wszystkim poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje.Zabieg przeprowadzony profesjonalnie w przemiłej atmosferze zaufania. Personel wspaniały. Dziękuję za dobro i zdrowie które otrzymałam od dr. Szymona. Zdecydowanie z całego serca polecam dr. Zachare złote ręce które leczą. Pozdrawiam serdecznie.

Doktor Zachara profesjonalnie zajął się moją dolegliwością. Rana na nodze doskwiera mi już od kilku miesięcy. Po wizycie pojawiła się nadzieja na jej zagojenie.

Super lekarz, bardzo zainteresowany, wyjaśni wszystko ze spokojem super podejście do pacjenta wszytko na czas .. Polecam Zgłoś

Bardzo dobry specjalista,poświęca wystarczająco dużo czasu dla pacjenta na badanie i omówienie dalszego postępowania. Pan doktor przeprowadził u mnie zabieg usunięcia żylaków kończyny dolnej,zabieg udany, blizny nieznaczne. Bardzo dobry kontakt. Miły, sympatyczny.. Bardzo polecam.

Świetny lekarz. Uprzejmy i miły. Bardzo dobry specjalista. Wszystko tłumaczy cierpliwie. Spotkać w chorobie takiego lekarza to sama przyjemność. Polecam.

Nie polecam ,nie rozpoznał choroby u mojej mamy ,"leworęczny " chirurg

Nie polecam ,nie rozpoznał choroby u mojej mamy ,"leworęczny " chirurg

Bardzo dobry fachowiec, godny polecenia. Doskonały kontakt z pacjentem. Poświęca dużo czasu na rozmowę i wyjaśnienie wszystkich okoliczności choroby i postępowania medycznego. Lekarz dla pacjenta, a nie odwrotnie.

Naprawdę bardzo świetny lekarz specjalista w swojej profesji POLECAM

Naprawdę bardzo świetny lekarz specjalista w swojej profesji
POLECAM

Bardzo ciepły, cierpliwy człowiek. Wspaniały lekarz. POLECAM całym sercem, oby więcej takich ludzi!

wspanialy fachowiec i dobry czlowiek polecam z czystym sumieniem

wspanialy fachowiec i dobry czlowiek polecam z czystym sumieniem