2,9

Ten czlowiek wykonal bardzo powazna operacje na mojej szczece.Zabieg spartolil i postawil wczesniej ultimatim.Albo zaplace za operacje do jego reki albo wynk operacji moze byc rozny.Jeszcze jakies pytania ?

Dr Tadeusz Cieślik robi bardzo dobre wrażenie, jednak to było wszystko co miał mi do zaoferowania. Prosty zabieg, który trwał 5min sprawił że powikłania były bardziej skomplikowane niż otwarte złamanie, odłamkowe mojej nogi. Nie zapomnę kiedy przygotowana byłam już do zabiegu prof. Cieślik zadał pytanie pielęgniarce "to kobieta czy facet". Znieczulona byłam tylko miejscowo jak do wyrwania zęba i miałam pełną świadomość co się dzieje i kiedy usłyszałam kolejny komentarz "że ma za dużą igłę i dlatego szycie jest takie jakie jest" chciałam jak najszybciej uciec z tego fotela. Mimo wszystko wierzyłam że wprawne ręce profesora wiedzą co robią. Jednak ból i uciążliwe powikłania jekie musiałam przechodzić, skutecznie wyleczyły mnie od polecenia pana prof.

ja również należę do byłych pacjentów pana profesora i uważam powyższe oskarżenia za bezpodstawne ponieważ pan profesor kategorycznie odmówił przyjęcia ode mnie jakichkolwiek kożyści materialnych, a opieka medyczna jaką mi zapewnił była na najwyższym poziomie.

Nie rozumiem tego ataku na Pana profesora ,jestem byłym pacjentem, który zawdzięcza bardzo duzo profesorowi. Wiele osób którym polecilem Pana profesora równiez miało okazję przekonac się o jego profesjonalizmie i trosce o pacjentów.To skandal że pozwala się na forum publicznym na oczernianie wysokiej klasy specjalisty i uczciwego człowieka, któremu zdrowie pacjenta jest najwyższym dobrem. Za długotrwałe leczenie nigdy nie zapłacilem ZŁOTÓWKI!!!

Hańba dla całej Polskiej służby zdrowia !! podły cham terroryzujący całą kadrę szpitala przy Francuskiej

fesor pozal sie Boże Cieślik, to ŁAPÓWKARZ !!!! jakich mało !!!! od znajomych wiem że doigrał sie sprawy w prokuraturze ! i co ???? miejmy nadzieje, że jakies konsekwencje bedą !!!! podły cham !!!!! strzezcie się wszyscy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!