lekarz Tadeusz Doliński

2,9
2,9
2,4

Dlaczego ten pan żąda zapłaty za cytologię, skoro to wizyta w poradnii publicznej????!! Jest oburzony, gdy przyjdzie się do niego w piatek o 13.00 (a pracuje do 14.00). Niesymatyczny. Nie polecam, nawet jeśli ktoś mieszka w pobliżu.

niby wizyta publiczna, a jednak nie do końca, jak pan poprosił o wsparcie finansowe. niech otworzy prywatny gabinet i kasuje za wizyty. kolejek u niego nie ma, to też o czymś świadczy, i już więcej tam nie pójdę

Wydaje się, ze lekarz z dużym doświadczeniem, ale coś mi w nim nie pasowało. Czasami pozwalał sobie na dziwne uwagi (krępujące). Kiedyś domagał się opłaty za np. cytologię (30 zł) lub usg (10 zł), mimo iż wizyta była w publicznej poradni, oczywiście cały czas narzekając na NFZ i że cały czas musi do wszystkiego dopłacać. Trzeba jednak przyznać, że pilnował badań cytologicznych. Sumując wszystkie za i przeciw nie polecam pana doktora, dlatego tez już do niego nie chodzę. Wolę iść prywatnie, nawet jeśli za wizytę muszę zapłacić, ale mam pewność, że wizyta nie będzie stresująca

Dla mnie ten lekarz to jeden z najgorszych ludzi z jakimi się spotkałam, popieram opinię że w oczach ma tylko walutę a nie dobro pacjęta. Zachowóje się tak jak by siedzenie w tej poradni to była najgorsza kara a on sam jest nią tak znudzony że jest mu wszystko jedno... Chwalą go tylko Ci któży dobrze mu płacą, bo tylko ich dobrze traktuje! Pod żadnym pozorem go nie polecam!!!

Chwalą go tylko Ci któży dobrze mu płacą, bo tylko ich dobrze traktuje!
Pod żadnym pozorem go nie polecam!!!

Dobry specjalista, acz w tym co robi, widzi raczej walutę, zamiast spełnienia z niesienia pomocy.

Wg mnie lekarz ten pod pozorem powołania ukrywa swoje komercyjne cele

Wg mnie lekarz ten pod pozorem powołania ukrywa swoje komercyjne cele

Wspaniały lekarz i wspaniały czowiek, rozumie i szanuje kobiety

Wspaniały lekarz i wspaniały czowiek, rozumie i szanuje kobiety

Nie zgadzam się z wcześniejszymi ocenami. Lekarz miły, uprzejmy, leczę się u niego od kilku lat i nie miałam do tej pory żadnych problemów. Polecam!

Moja opinia jest identyczna jak te przedstawione wyżej. Zgadzam się w 100% z każdą wypowiedzią, a najbardziej z tymi dotyczącymi "biednego NFZ-u". Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie poleciłabym tego lekarza nikomu!

Zgadazm się z przedmówczynią - biedny lekarz, NFZ nie płaci, najchętniej przyjmowałby wszystkich prywatnie. Jedyny plus dla Niego - wszystkie dzieciaczki z prowadzonych przez niego ciąż (znam 4 przypadki) są okazami zdrowia ;)