dr n. med. Tadeusz Dzióba

Urolog

2,7
2,5

Aroganckie zachowanie, pacjenta w podeszłym wieku traktuje jak smarkacza, na moją prośbę by powtórzył zdanie zostałem zbesztany. Kto i dlaczego dopuścił tego pana do zawodu lekarza i dlaczego nikt nie interweniuje!

Niesamowicie niesympatyczny i arogancki człowiek. Wszystkich traktuje fatalnie, aż trudno w to uwierzyć jak się słucha jak ten człowiek rozmawia z ludźmi. Bez przekleństw, bez podnoszenia głosu a zdecydowanie od razu człowiek czuje, że jest się dla niego nikim. Tacy jak on w ogóle nie powinni pracować z ludźmi.

Super lekarz bardzo mi pomógł leczę się 10 lat i jestem pod kontrolą Doktora.Jestem zadowolony i polecam Doktora innym pacjentom

Świetny specjalista. Bardzo szczegółowo podchodzi do zagadnienia, cierpliwie tłumaczy co i jak. Uważam go za świetnego w swym zawodzie. Zdecydowanie godny polecenia.

Miałem problem, 1 wizyta u Pana Dzióby - prawidłowa diagnoza, prawidłowe leki i od 5 lat święty spokój. Serdecznie dziękuję. Komentarze ocenione na średnią 1 w stylu "Lekarz jest trudno dostępny, ma bardzo odległe terminy" proponuję zignorować bo gdyby nie był dobry to by po prostu nie miał kolejek.

Komentarze ocenione na średnią 1

lekarz godny polecenia, profesjonalny, kompetentny - jeszcze takiego w życiu nie spotkałem. Dziękuje Panie Doktorze...:) Wdzięczny pocjent.

Wdzięczny pocjent.

Bez komentarza... lekarz nieuprzejmy, moim zdaniem zależy mu tylko na pieniądzach pacjentów.

Zdecydowanie nie polecam. Zawsze ma bardzo mało czasu. Nie reaguje na uwagi pacjenta.

Lekarz jest trudno dostępny, ma bardzo odległe terminy.

Lekarz jest trudno dostępny, ma bardzo odległe terminy.

Bardzo dobry specjalista!Polecam!Jest wyjątkowo cierpliwym,budzącym zaufanie,oczywiście kompetentnym Lekarzem.