lekarz Tadeusz Hryniewicz

RTG, Ginekolog położnik, USG

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. W czasie wizyty nastraszył mnie rakiem szyjki macicy, nie wytłumaczył skąd wzięła się moja dolegliwość ani jak ją leczyć. Na pytanie jak wygląda leczenie stwierdził obcesowo, że nie wie "czy to rak czy nie rak" więc mi powie o leczeniu za miesiąc, po wynikach. Nie udzielił mi żadnych informacji na temat przygotowania do ciąży, ani niezbędnych badań, pomimo, że wytłumaczyłam jakie mam problemy zdrowotne. Stwierdzenia, że po oczach to mi nie stwierdzi na co choruję, a po badania to do lekarza pierwszego kontaktu, trudno komentować. Odradzam wszystkim.

Doskonały lekarz .Tacy powinni być lekarze .Polecam

Doskonały lekarz .Tacy powinni być lekarze .Polecam

Wspaniały lekarz, od młodych lat leczę się u doktora. Odbierał mi dwa porody. Polecam i młodym dziewczynom i starszym paniom. Nie tylko lekarz poprostu - człowiek. Takich lekarzy nam potrzeba. Alicja

Alicja

polecam gorąco !!!!Godny zaufania i jest najlepszym lekarzem w GDAŃSKU

polecam gorąco !!!!Godny zaufania i jest najlepszym lekarzem w GDAŃSKU

Bardzo jestem zadowolona z wizyt u doktora, który fachowo i kompleksowo podchodzi do pacjenta, nie traktuje przedmiotowo co jest wielkim atutem. Zdecydowanie polecam!!