lekarz Tadeusz Jarski

2,5
2,5
2,4

Jestem jego pacjentem w sumie od najmłodszych lat. Nie spotkałem się z jego strony z błędną diagnozą. Więcej, byłem u kilku innych lekarzy na NFZ i zapraszam jak chcecie. Tam to dopiero mają Cię w D... Jeżeli ktoś nie lubi prawdy i męskiego traktowania to niech idzie do nich. Zamydlą Ci oczy, dadzą Altacet, są uprzejmi, a potem lądujesz z problemem bo coś nie poszło z diagnozą (sprawdzone). Wolę prawdę i konkrety. Polecam dr. Jarskiego. Pozdrawiam.

Dramat nie lekarz. Brak słów. NIE POLECAM

Dramat nie lekarz. Brak słów. NIE POLECAM

Jestem pacjentką dr Jarskiego od ponad dwudziestu lat a w swoim życiu spotkałam wielu różnych lekarzy ortopedów(lepszych i gorszych), ja oceniam kompetencje oraz podejście do pacjenta, pana doktora Jarskiego bardzo dobrze! Jestem zaskoczona niepochlebnymi opiniami na temat tego lekarza może wynika to z tego że lekarze wojskowi są w większości świetnymi fachowcami ale bywają szorstcy w obejściu po prostu walą prawdę w oczy bez owijania w bawełnę a to nie wszystkim może się podobać.

NIeprzyjemny. Tak jakbyśmy my byli dla niego nie On dla nas... nie pilnuje i nie zapisuje kto i kiedy powinien być. Po zadzwonieniu i przedstawieniu się... nie wiedział z kim ma do czynienia...trzeba było tłumaczyć się kiedy byłem i na co...a On tak mi wmawiał że nie byłem nigdy u niego bo nie figuruje w jego komputerze.... a poirytowany tym, że jednak u niego byłem, powiedział, że mu dupe zawracam i On mi krzywdy nie zrobił...co za tupet...jest po to żeby kasę brać, a pomagać ludziom to już nie za bardzo, nie polecam....

Doktor Jarski jest Wspaniałym ortopedą byłem u niego raz,z problemem kolana spowodowanym zanikiem mięśni.Bardzo kulturalny,uczciwy,i kompetentny lekarz potrafi doradzić,podnieść na duchu.A co najważniejsze widać że dla pana doktora liczy się pacjent.Polecam go wszystkim którzy potrzebują dobrej porady ortopedycznej.

Ignorant. Starszą osobę traktuje jak śmiecia. Godny politowania facet z problemami z samym sobą. Żal mi tego człowieka bo chyba za kare pracuje w tak wysokim stanowisku.

Lekarz traktuje swoich pacjentów w sposób oburzający. Nie słucha pacjenta w ogóle, brak mu podtawowych umiejętności komunikowania się z człowiekiem, bywa wręcz złośliwy. Uwaga!