lekarz Tadeusz Lejman

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

co moge powiedziec od urodzenia mnie leczyl dzieki niemu chodze ratowl mi biodro jak tylko mogl teraz mam 29 lat nie widzialem doktora Lejmana z 15 lat a ciagle go pamietam . . . Przemek

Wspaniały lekarz , konkretny , nie owija w bawełne tylko wszystko jasno tłumaczy . Leczę sie u tego pna od 18 lat .

Bardzo polecam tego lekarze jest specjalista w tym co robi ps: zdobyl doktorat na mojej chorobie

Bardzo polecam tego lekarze jest specjalista w tym co robi
ps: zdobyl doktorat na mojej chorobie

Bardzo dobry lekarz chyba najlepszy lekarz z całego szpitala

Bardzo dobry lekarz chyba najlepszy lekarz z całego szpitala

Nasz syn Piotr ma wadę wrodzoną stup (końsko-szpotawość, obie stopy przekręcone prawie 90 stopni w dwie strony). Teraz ma 16 lat i od trzeciego tygodnia życia leczony u Tego Pana. Gdyby nie ten lekarz i inni lekarze z tego szpitala to syn by teraz nie chodził, a w niecałe 2 lata chodził już samodzielnie. Miał trochę różnych operacji (łącznie z aparatami Lizarowa) ale jest coraz lepiej. Wielkie podziękowania dla tego doktora i wszystkich lekarzy z Prokocimia. Naprawdę zrobili co mogli! Krzysiek H.

Teraz ma 16 lat i od trzeciego tygodnia życia leczony u Tego Pana.
Wielkie podziękowania dla tego doktora i wszystkich lekarzy z Prokocimia.
Naprawdę zrobili co mogli!
Krzysiek H.

zgadzam sie w pełni z komentarzem w/w,odradzam wizytę u tego "lekarza"!!!!

zgadzam sie w pełni z komentarzem w/w,odradzam wizytę u tego "lekarza"!!!!

Z dobrego serca, radzę wszystkim omijać tego pana z daleka. Nie będę się rozpisywał na temat jego anty-talentu lekarskiego. Powiem tylko tyle: jest to rutyniarz, wykazujący całkowity brak kompetencji. Podchodzi do pacjentów nieodpowiedzialnie, przedmiotowo. Zniszczył mi zdrowie twierdząc, iż ma doświadczenie w leczeniu mojej jednostki chorobowej. Cóż... może kiedyś miał, aktualnie ten człowiek jako lekarz jest spalony. ODRADZAM! Omijajcie szerokim łukiem.