lekarz Tadeusz Ligęza

Internista

2,7
2,7
3,3

Lekarz niegodny nazwania lekarzem, 11 pacjentów przyjmuje w czasie 45 min, szybko ale niekoniecznie rzetelnie. Nie interesowała go moja choroba, nie omieszkał poinformować mnie, że i on sam choruje, zatem morał był taki abym pogodziła się z chorobą. Bardzo nie spodobało mu się, iż inny lekarz zalecił wykonanie badan, których wielkim przeciwnikiem jest T. Ligęza. W przychodni wypraszamy się o skierowanie na badanie, temat jest stary i nadal bardzo aktualny, ze do tej pory nie chorowałam a bywałam tam okazjonalnie, nie robiło to na mnie negatywnego wrażenia. Zmieniam lekarza, zmieniam przychodnie, w której lekarz jest niegrzeczny, nie dba o stan mojego zdrowia a prośba o skierowanie na badania kończy się wielką awanturą i wyproszeniem mnie z gabinetu, jestem zaskoczona brakiem elementarnych zasad kultury osobistej, arogancji i zupełnego zignorowania mnie jako pacjenta.

Prawdziwy lekarz rodzinny- bez cackania się, konkretny, przyjazny i przede wszystkim duża wiedza.

bardzo uprzejmy gosc nierobi z niczym problemu ciplo polecam.

bardzo uprzejmy gosc nierobi z niczym problemu ciplo polecam.