Lekarze Internista Nowy Targ

lekarz Paweł Chruściel

Podhalańskie Centrum Kardiologiczne ZDROWE SERCE
Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry specjalista, gabinet kapitalnie wyposażony bije na głowe państwowe przychodnie - badania szybko dokładnie i za rozsądną cenę , Pozdrawiamy D i W Otrębscy
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Jan Bernakiewicz

Internista, Diabetolog

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarz z sercem na dłoni,po prostu lekarz z nadludzką cierpliwością bardzo dobry specjalista godny polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Maciej Malczyński

34-400 Nowy Targ

Pan doktor Malczyński jest wspaniałym lekarzem, miałam z nim styczność na oddziale paliatywnym w Nowym Targu jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Zawsze chętnie tłumaczy zagadnienia choroby i poświeca czas rodziniom, a ponadto robi wszytsko aby zmniejszyć ból pacjętów, jak również poprawić im komfort życia. Naprawdę polecam, zawdzięczam temu doktorowi kolejny miesiąc życia mojej mamy, a to bardzo wiele. Dziś znów walczę z rakiem i żałuję że nie mam kontaktu ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Maria Szostek

Kolejowa 159/9
34-400 Nowy Targ

Polecam Panią doktor z całą stanowczością. Bardzo dobra lekarka. Wysokiej klasy kompetencje i wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Małgorzata Hrehorowicz

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest rewelacyjną specjalistką! po kilku latach męczarni i prób leczenia przez innych kardiologów trafiłam do Pani Hrehorowicz. Od roku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (a nie 3 jak przedtem bez efektów) i moje życie zmieniło się na dużo bardziej komfortowe. Polecam wszystkim ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Legutko

34-400 Nowy Targ

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

34-400 Nowy Targ

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Halina Czerwińska

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

Lekarz z dużym doświadczeniem, konkretne rzeczowe podejście do pacjenta, wyjaśnienie istoty choroby.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Tadeusz Ligęza

Długa 134
34-400 Nowy Targ

Konkretny ,profesjonalny !!! Lekarz godny polecenia. Fachowa pomoc, duże doświadczenie, świetny kontakt z pacjentem. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Elżbieta Pastuszak

Internista, Endokrynolog

Rynek 24
Nowy Targ

Wizyta na NFZ (co zapewne ma kluczowe znaczenie dla pani doktor). Poradnia endokrynologiczna w szpitalu G.Narutowicza. Pani doktor zjawiła się z zaledwie dwugodzinnym spóźnieniem, bywają różne sytuacje co jestem w stanie zeozumieć.Ale w 15 minut przyjęła 4 osoby z czego łatwo wywnioskować ilość czasu poświęconego na pacjenta. Brak terminów na ten rok spowodał, że znalazłam się u tego lekarza. Pani doktor zirytowanym i delikatnie mówiąc niemiłym tonem zapytała czego od ...

lekarz Paweł Rubiś

34-400 Nowy Targ

Bardzo konkretny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, dowiedziałam się wszystkich potrzebnych informacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Dorota Korocińska

Internista, Lekarz rodzinny

34-400 Nowy Targ

Również bardzo nie polecam tej Pani doktor!!! Bardzo nie miła, arogancka komentarze tej Pani bardzo nie na miejscu! siedzi tam jakby pracowała za karę!!! Niestety nie miałam wyjścia i musiałam tam przyjść ale to był mój pierwszy i ostatni raz jeszcze raz bardzo nie polecam tej Pani doktor! Omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Sylwia Bobek

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AUDIOMED"
al. Mikołaja Kopernika 7
34-400 Nowy Targ

Pani doktor nie przyjęła mnie o godzinie 12:40 pomimo, że pracowała do godziny 13:00. Powiedziała, że musi wypisać recepty. W poczekalni była tylko jedna osoba.Moje zapewnienie, że bardzo źle się czuję i czuję ból w klatce piersiowej i płucach (proszę o zbadanie i osluchanie) całkowicie zlekceważyła! Powiedziała, że od godziny 18:00 zaczyna pracę całodobowa opieka medyczna w innej placówce. W jej krzyku i podniesionym tonie głosu nawet nie zrozumiałem w ...

lekarz Waldemar Mielecki

Intercard Sp. z o.o. - Oddział Kardiologii Inwazyjnej i Angiologii NZOZ
ulica Młyńska 5
33-300 Nowy Targ

Wczoraj teściowa (wiek 80 lat) miała umówioną wizytę która została wyznaczona w wypisie. Vanmed zawiózł teściową do poradni w szpitalu w danym dniu na wyznaczona godzinę po czym okazało się,że lekarza nie ma o czym nie poinformowano jej nawet telefonicznie. Gdzie tutaj szacunek do pacjenta? W tym czasie vandem pojechał na darmo.
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 1828, 'name': u'Nowy Targ'} Internista