Internista Nowy Targ

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarz z sercem na dłoni,po prostu lekarz z nadludzką cierpliwością bardzo dobry specjalista godny polecenia i zaufania.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Hrehorowicz

Internista, Kardiolog

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest rewelacyjną specjalistką! po kilku latach męczarni i prób leczenia przez innych kardiologów trafiłam do Pani Hrehorowicz. Od roku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (a nie 3 jak przedtem bez efektów) i moje życie zmieniło się na dużo bardziej komfortowe. Polecam wszystkim ze szczerego serca

Opinia dodana przez: Agnieszka

Podhalański Szpital Specjalistyczny

34-400 Nowy Targ

Człowiek wyjątkowy o wielkim sercu i wyjątkowym w dzisiejszych czasach poczuciu obowiązku.Lekarz otwarty na człowieka chorego, czujący i współczujący,zawsze uśmiechnięty,z wielkim poczuciem humoru.Te cechy wyróżniają go wśród innych lekarzy.A przy tym olbrzymia wiedza oraz trafność w diagnozowaniu stawia go w pierwszym szeregu medyków.Lekarz godny polecenia i godny naśladowania. Doktorze dziękuję

Kolejowa 159/9
34-400 Nowy Targ

Polecam Panią doktor z całą stanowczością. Bardzo dobra lekarka. Wysokiej klasy kompetencje i wysoka kultura osobista.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Intercard Sp. z o.o. - Poradnia Kardiologiczna
ul. Szpitalna 8
34-400 Nowy Targ

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).

Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
ulica Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Pan doktor Malczyński jest wspaniałym lekarzem, miałam z nim styczność na oddziale paliatywnym w Nowym Targu jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Zawsze chętnie tłumaczy zagadnienia choroby i poświeca czas rodziniom, a ponadto robi wszytsko aby zmniejszyć ból pacjętów, jak również poprawić im komfort życia. Naprawdę polecam, zawdzięczam temu doktorowi kolejny miesiąc życia mojej mamy, a to bardzo wiele. Dziś znów walczę z rakiem i żałuję że nie mam kontaktu do Pana dr- z pewnością służyłby mi radą. :(

Opinia dodana przez: Ania

Nowy Targ

Bardzo dobry specjalista, gabinet kapitalnie wyposażony bije na głowe państwowe przychodnie - badania szybko dokładnie i za rozsądną cenę , Pozdrawiamy D i W Otrębscy

Opinia dodana przez: Darek

Rynek 24
Nowy Targ

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

Długa 134
34-400 Nowy Targ

Prawdziwy lekarz rodzinny- bez cackania się, konkretny, przyjazny i przede wszystkim duża wiedza.

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
ulica Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Pani doktor jest bardzo uprzejma, ponieważ powiedziała dzień dobry i do widzenia. Na tym się uprzejmość kończy. Arogancja, ignorancja, brak kompetencji. Pracuje w szpitalu uniwersyteckim w przychodni i do niej przychodzą pacjenci jak wszyscy inni lekarze odmówią przyjęcia... jako ostatnią deskę ratunku a okazuje się gwoździem do trumny. Na pytanie o złe wyniki badań zrobionych prywatnie nie odpowiedziała kompetentnie. Na szczęście są jeszcze inni lekarze którzy sprawy nie zignorowali...

Opinia dodana przez: Adam