Internista Nowy Targ

lekarz Paweł Chruściel

Nowy Targ

Bardzo dobry specjalista, gabinet kapitalnie wyposażony bije na głowe państwowe przychodnie - badania szybko dokładnie i za rozsądną cenę , Pozdrawiamy D i W Otrębscy
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Elżbieta Pastuszak

Internista, Endokrynolog

Rynek 24
Nowy Targ

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

lekarz Tadeusz Ligęza

Długa 134
34-400 Nowy Targ

Lekarz niegodny nazwania lekarzem, 11 pacjentów przyjmuje w czasie 45 min, szybko ale niekoniecznie rzetelnie. Nie interesowała go moja choroba, nie omieszkał poinformować mnie, że i on sam choruje, zatem morał był taki abym pogodziła się z chorobą. Bardzo nie spodobało mu się, iż inny lekarz zalecił wykonanie badan, których wielkim przeciwnikiem jest T. Ligęza. W przychodni wypraszamy się o skierowanie na badanie, temat jest stary i nadal bardzo aktualny, ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Dorota Korocińska

Internista, Lekarz rodzinny

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Podpisuje się pod poniższymi komentarzami. Mamy 2021 rok, ale niestety nic się nie zmieniło. Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia - arogancja, zerowa empatia, mnóstwo komentarzy zupełnie nie na miejscu. Przekonałam się na własnej skórze dlaczego podczas gdy do pana doktora Zwinczaka ustawiają się kolejki, w godzinach w których przyjmuje pani Korocińska korytarz świeci pustkami. Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jan Bernakiewicz

Internista, Diabetolog

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarz z sercem na dłoni,po prostu lekarz z nadludzką cierpliwością bardzo dobry specjalista godny polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Sylwia Bobek

Internista

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AUDIOMED"
al. Mikołaja Kopernika 7
34-400 Nowy Targ

Pani doktor nie przyjęła mnie o godzinie 12:40 pomimo, że pracowała do godziny 13:00. Powiedziała, że musi wypisać recepty. W poczekalni była tylko jedna osoba.Moje zapewnienie, że bardzo źle się czuję i czuję ból w klatce piersiowej i płucach (proszę o zbadanie i osluchanie) całkowicie zlekceważyła! Powiedziała, że od godziny 18:00 zaczyna pracę całodobowa opieka medyczna w innej placówce. W jej krzyku i podniesionym tonie głosu nawet nie zrozumiałem w ...

lekarz Jacek Legutko

Intercard Sp. z o.o. - Poradnia Kardiologiczna
ul. Szpitalna 8
34-400 Nowy Targ

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Hrehorowicz

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest rewelacyjną specjalistką! po kilku latach męczarni i prób leczenia przez innych kardiologów trafiłam do Pani Hrehorowicz. Od roku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (a nie 3 jak przedtem bez efektów) i moje życie zmieniło się na dużo bardziej komfortowe. Polecam wszystkim ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maciej Węglarz

Intercard Sp. z o.o. - Poradnia Kardiologiczna
ul. Szpitalna 8
34-400 Nowy Targ

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Maria Szostek

Kolejowa 159/9
34-400 Nowy Targ

Polecam Panią doktor z całą stanowczością. Bardzo dobra lekarka. Wysokiej klasy kompetencje i wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Interniści w mieście Nowy Targ