lekarz Tadeusz Pawłowski

1,8

Również nie polecam wizyty u tego pana lekarz za karę a nie z powołania.Antypatyczny przeglądając moje wyniki po operacji stwierdził że gdyby on robił ten zabieg to usunął by macicę SZOK!Przy badaniu jak mnie nacisną na bliznę po zabiegu to bardzo bolało na drugi dzień zrobił się wielki siniak zero delikatności.Porażka

Lekarz za karę, nie z powołania. Zero empatii, wrażliwość poniżej jakiegokolwiek akceptowalnego poziomu. Brak poszanowania praw przysługujących pacjentowi i jego najbliższej rodzinie, mąż został wyproszony z gabinetu, gdy zapytał jaki jest powód, usłyszał z ust doktora historię o Arabach. Może bardziej trafnym wyborem okazałyby się studia filozoficzne a nie medyczne.

Pan doktor prowadził moją bliźniacza ciążę, wszystkie badania zlecane USG co miesiąc. Czułam się zaopiekowania nie mogę złego słowa powiedzieć.

Arogancki, nieuprzejmy, zero taktu, brak zainteresowania pacjentem. Szkoda czasu. Zdacydowanie nie polecam.

Nigdy, korzystając z opieki medycznej nie spotkałam się z taką ignorancją, brakiem taktu i empatii wobec pacjenta. Nie sądziłam, że istnieją jeszcze tacy lekarze i pracując bez szacunku do kobiety.