dr n. med. Tadeusz Witwicki

Chirurg plastyczny

3,9
3,9

zawierzyłam 1 lekarzowi podejmjac powiększenie piersi u tego lekarza efekt zerowy operacja zbedna gdyż efekt ledwo zauważalny , na dodatek krzywo skierowane brodawki pod pachy implant stanowczo zle dobrany do wzrostu 180cm dziewczyny w tej chwili u tego dr o wzrost 158 maja o 1/3 większy implant wkładany niż ja (chyba więcej nie zadowolonych dziewczyn) kilka razy zglaszalam problem lekarz się nie poczuwa tlumaczac za 1 razem ze u mnie większych nie można było bo zylki widoczne ze efekt duble buble moglby powstać takie tam cuda, obecnie skonsult się z innymi specjalistami i wg nich 2 x taki implat powinin być wlozny, dziewczyny operacje robiłam po to by zniknely staniki push up niestty do tej pory je nosze bo z powiększenia nie wyszlo nic kasa wydana , dr tłumaczy ze przystala na protezę jaka dal no tak na kształt ale pojemność on ustalal i zazn ze wiecej w klatke nie zmiescilo by się, a tu jednak się miesci, rozw w tej chwili takie iż 2 operacja z łacha implanty okragle w promocji hp które maja jeszcze mniejsza projekcje niż te co mam heheh wiec po co , jeśli nie HP to 100% ponownie odplatna operacja- ZENADA WG MNIE ANESTAZJOLOG I KOSZT IMPLANTU OPERACJA LICZONA NA POPRAWKE ALE WIDZE ZE PACJENT LICZY SIE TYLKO ZA 1 RAZEM JAK NIESIE 10TYSIECY....ogolnie lekarz mily za 1 razem niestety przy zgłaszanych problemach już w gabinecie można zapomnieć o milej relacji dr biega skacze nerwowo krzczy ze jak się będzie wygladac każdy ma inne poczucie piekna mnie nie interesuje ze dr podobają się wyłącznie male niewidoczne biusty mnie NIE i nie tylko mnie inni lekarze smieja się poco to było robic wogole takie słowa padaja dodam iż nie chciałam mieć biustu jak pam anderson tylko mega proporcjon do siebie kształtny niestety to co otrzymałam odbiega od moich marzen, może teraz uslysze ze odbędzie się poprawka na moich zadaniach tak powinno bc a nie po raz kolejny placic za bledy które nie ja popelnilam i zostaną skorygowane asymetria uciekające brodawki i ...pare innych rzeczyjestem ciekawa odzewu ps . dziewczyny zawsze mogę dac zdjęcia wam po zabiegu jak to wygląda u mnie w razie nie zdecydowania waszego

Miałam operowany nos,dzisiaj ściągnięto mi gips.Nos jest wspaniały, mały, subtelny, wcześniej był za duży, za długi. Operowana była tylko część chrzęstna nosa- czyli sama końcówka - efekt spektakularny! Lekarz wspaniały, serdeczny, opieka w klinice na najwyższym poziomie!

Jestem amazonką po mastektomii (usunięciu piesi z powodu nowotworu). U Pana doktora robiłam rekonstrukcję piersi. Jest to bardzo trudny zabieg, trzeba rozciągnąć skórę i bliznę, utworzyć jakby kieszeń na sylikonowy implant. Jestem zachwycona tym co zrobił Dr Witwicki. Odzyskałam kobiecość, mam dwie piękne piersi - dużo ładniejsze niż moje naturalne. Mogę nosić bikini, głębokie dekolty i czuć się bardzo atrakcyjnie. Teraz miałam robioną otoczkę brodawki, czekam jeszcze na efekty bo dopiero się goi. Szczerze polecam tego lekarza może nie jest „rozgadany” ale dla mnie to przede wszystkim fachowiec i człowiek ...

Szczerze polecam tego lekarza może nie jest „rozgadany” ale dla mnie to przede wszystkim fachowiec i człowiek o dużej chęci pomocy.

Pan Doktor jest fantastycznym specjalista - polecam go z czystym sumieniem. Mialam nowotwor piersi a nastepnie postanowilam pozbyc sie gruczolow piersi ze wzgledu na obciazenie genetyczne (BRCA1). Doktor zostal mi polecony przez lekarzy onkologow jako najlepszym w Polsce specjalista w tym zakresie. Obecnie jestem w trakcie calego procesu i czuje sie niezwykle komfortowo i bezpiecznie bedac w rekach Pana Doktora. Radze najpierw zapisac sie na wizyte prywatna, a nastepnie umawiac sie w szpitalu MSWiA, gdzie Doktor przyjmuje w srody. Z aktualnym ubezpieczniem pacjentka ma szanse na wszystkie zabiegi bezplatne (oczywiscie jesli ingerencja chirurgiczna jest uzasadniona choroba a nie kosmetycznymi wzgledami). Moje leczenie finansuje NFZ. Pozdrawiam

Robiłam u doktora Witwickiego najpierw powieki dolne, czyli worki pod oczami w znieczuleniu miejscowym. Wszystko gładko poszło, dlatego po 2 latach zdecydowałam się na lifting twarzy (znieczulenie ogólne). Szybko się goiło. Z efektu jestem zadowolona. Rzeczywiście odejmuje taki zabieg ok. 10 lat. Wspaniała sprawa.

Wspanialy fachowiec!!! Najpierw pomogl mojej siostrze w rekonstrukcji nogi po wypadku tramwajowym, nastepnie robil mi plastyke piersi, polecilam dr.Witwickiego kilku moim kolezankom, byly zachwycone!!! Z czystym sumieniem polecam. To wspanialy czlowiek i wybitny specjalista

Wspanialy fachowiec!!!
Z czystym sumieniem polecam. To wspanialy czlowiek i wybitny specjalista

Ten chirurg usuwał mi pieprzyka. Bardzo ciepły, choć na poczatku wydaje sie dosyc surowy. Pawdziwy fachowiec. Podczas zabiegu dbał o miłą atmosfere. Zdecydowanie wzbudził moje zaufanie. Polecam każdemu!

Mi pan doktor zrobił śliczny nosek i wcale nie mam wrażenia, żeby wszystkim robił takie same. Ja miałam duży i garbaty i dominował na twarzy, a teraz pasuje do mnie i jest zgrany. I w koncu widać mnie, a nie mój wielki nos. Nie wiem, czemu ktoś pisze, że po zabiegu nie było zainteresowania po stronie pana doktora - mną się fachowo zajął i odpowiadał na wszystkie moje pytania.

Super fachowiec a do tego miły i pomocny człowiek. Godny zaufania i polecenia

Super fachowiec a do tego miły i pomocny człowiek. Godny zaufania i polecenia

Miałam usuwane znamię na udzie włókniak z podejrzeniem czerniaka w szpitalu MSWiA jestem bardzo zadowolona. Blizna minimalna wręcz niewidoczna. Miły i bardzo kompetentny mimo iż wizyta była w szpitalu publicznym. Polecam w 100%