dr n. med. Tadeusz Witwicki

Chirurg plastyczny

W grudniu miałam robioną operacje na odstające uszy w znieczuleniu miejscowym. Podczas operacji panowała bardzo miła atmosfera. Panie które pomagały przy operacji jak i Pan doktor cały czas ze mną rozmawiali i dzięki temu nie stresowałam się tak bardzo. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona i osobiście polecam dr Witwickiego za profesjonalizm.

Miałam operowany nos,dzisiaj ściągnięto mi gips.Nos jest wspaniały, mały, subtelny, wcześniej był za duży, za długi. Operowana była tylko część chrzęstna nosa- czyli sama końcówka - efekt spektakularny! Lekarz wspaniały, serdeczny, opieka w klinice na najwyższym poziomie!

Jestem amazonką po mastektomii (usunięciu piesi z powodu nowotworu). U Pana doktora robiłam rekonstrukcję piersi. Jest to bardzo trudny zabieg, trzeba rozciągnąć skórę i bliznę, utworzyć jakby kieszeń na sylikonowy implant. Jestem zachwycona tym co zrobił Dr Witwicki. Odzyskałam kobiecość, mam dwie piękne piersi - dużo ładniejsze niż moje naturalne. Mogę nosić bikini, głębokie dekolty i czuć się bardzo atrakcyjnie. Teraz miałam robioną otoczkę brodawki, czekam jeszcze na efekty bo dopiero się goi. Szczerze polecam tego lekarza może nie jest „rozgadany” ale dla mnie to przede wszystkim fachowiec i człowiek ...

Szczerze polecam tego lekarza może nie jest „rozgadany” ale dla mnie to przede wszystkim fachowiec i człowiek o dużej chęci pomocy.

Super fachowiec a do tego miły i pomocny człowiek. Godny zaufania i polecenia

Super fachowiec a do tego miły i pomocny człowiek. Godny zaufania i polecenia

Wspanialy fachowiec!!! Najpierw pomogl mojej siostrze w rekonstrukcji nogi po wypadku tramwajowym, nastepnie robil mi plastyke piersi, polecilam dr.Witwickiego kilku moim kolezankom, byly zachwycone!!! Z czystym sumieniem polecam. To wspanialy czlowiek i wybitny specjalista

Wspanialy fachowiec!!!
Z czystym sumieniem polecam. To wspanialy czlowiek i wybitny specjalista

Ten chirurg usuwał mi pieprzyka. Bardzo ciepły, choć na poczatku wydaje sie dosyc surowy. Pawdziwy fachowiec. Podczas zabiegu dbał o miłą atmosfere. Zdecydowanie wzbudził moje zaufanie. Polecam każdemu!

Robiłam u doktora Witwickiego najpierw powieki dolne, czyli worki pod oczami w znieczuleniu miejscowym. Wszystko gładko poszło, dlatego po 2 latach zdecydowałam się na lifting twarzy (znieczulenie ogólne). Szybko się goiło. Z efektu jestem zadowolona. Rzeczywiście odejmuje taki zabieg ok. 10 lat. Wspaniała sprawa.

Pan Doktor jest fantastycznym specjalista - polecam go z czystym sumieniem. Mialam nowotwor piersi a nastepnie postanowilam pozbyc sie gruczolow piersi ze wzgledu na obciazenie genetyczne (BRCA1). Doktor zostal mi polecony przez lekarzy onkologow jako najlepszym w Polsce specjalista w tym zakresie. Obecnie jestem w trakcie calego procesu i czuje sie niezwykle komfortowo i bezpiecznie bedac w rekach Pana Doktora. Radze najpierw zapisac sie na wizyte prywatna, a nastepnie umawiac sie w szpitalu MSWiA, gdzie Doktor przyjmuje w srody. Z aktualnym ubezpieczniem pacjentka ma szanse na wszystkie zabiegi bezplatne (oczywiscie jesli ingerencja chirurgiczna jest uzasadniona choroba a nie kosmetycznymi wzgledami). Moje leczenie finansuje NFZ. Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz i człowiek, miałam operowany nos na NFZ, mogę spokojnie plecić

Miałam usuwane znamię na udzie włókniak z podejrzeniem czerniaka w szpitalu MSWiA jestem bardzo zadowolona. Blizna minimalna wręcz niewidoczna. Miły i bardzo kompetentny mimo iż wizyta była w szpitalu publicznym. Polecam w 100%