dr n. med. Tadeusz Witwicki

Chirurg plastyczny

Rewelacyjny chirurg w 100 % polecam - jestem zadowolona z zabiegu . Mam sliczny biust i na pewno skorzystam jeszcze z pomocy tego lekarza

Mi pan doktor zrobił śliczny nosek i wcale nie mam wrażenia, żeby wszystkim robił takie same. Ja miałam duży i garbaty i dominował na twarzy, a teraz pasuje do mnie i jest zgrany. I w koncu widać mnie, a nie mój wielki nos. Nie wiem, czemu ktoś pisze, że po zabiegu nie było zainteresowania po stronie pana doktora - mną się fachowo zajął i odpowiadał na wszystkie moje pytania.

Bardzo dobry specjalista. Przeszkadzał mi bardzo brzuch i zdecydowałam się na slimlipo. Na konsultacji wszystko mi wytłumaczył - jak będzie przeprowadzony zabieg,na czym polega, czego mogę się spodziewać, na co trzeba zwrócić uwagę. To samo było na kontrolach po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z jego umiejętności i podejścia do pacjenta

Robiłam u dr Witwickiego całkowitą korektę nosa wraz z przegrodą. Minęły dopiero dwa tygodnie od operacji, a ja już jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam wszystkim myślącym o operacji plastycznej nosa.

operacja uszu, a raczej poprawka po kimś innym. jestem zadowolona, efekt super, godny polecenia.

Jeśli ktoś ma zamiar zrobić sobie nosek, to jak najbardziej polecam! Lekarz cudów nie obiecuje, wręcz miałam wrażenie że sam nie wierzy że to może wyjść :D ale wyszło jak najlepiej! Tanio niestety nie jest, zapłaciłam 8500 zł. Jedyny minus, to niestety strasznie się spóźnia! Ale warto poczekać.

SUPER LEKARZ I CZŁOWIEK! MIAŁAM U PANA DOKTORA ROBIONY NOSEK, JEST BOSKI!!! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!

Lekarz z dużym doświadczeniem,spelniajacy moje oczekiwania.

Lekarz z dużym doświadczeniem,spelniajacy moje oczekiwania.

W 100% POLECAM! ...zadowolona posiadaczka piersi rozmiaru C!

W 100% POLECAM! ...zadowolona posiadaczka piersi rozmiaru C!

Super

Super