lekarz Taras Grochowski

Chirurg dziecięcy

Profesjonalizm wynikający z wiedzy. Kompetencja oparta na umiejętnościach i doświadczeniu. Troska o pacjenta wynikająca z dbałości i serdeczności. Takimi określeniami można opisać Pana Doktora. Miałam dużą przepuklinę pooperacyjną brzuszną określaną jako trudną. Pan Doktor wykazał się zainteresowaniem moim przypadkiem. Prawidłowo zaplanował i przeprowadził zabieg - ok. 4 godz. Po operacji również był zaangażowany w proces rekonwalescencji. Serdecznie polecam takiego prawdziwego lekarza z powołania.

Kompetentny i delikatny lekarz! wysłuchał wszystkich obaw i wątpliwości z dużą empatią i profesjonalnie na nie odpowiedział. Polecam!

Swoją Opinię zacznę od tego, że jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na Pana doktora. Miałam bardzo dużą przepuklinę pepkową po cięciach cesarskich i na dodatek wisiała mi skóra, a mój brzuch wyglądał jakbym ciągle była w ciąży. Pan doktor podczas operacji "zamknął" mi przepuklinę oraz z własnej woli usunął nadmiar wiszącej skóry. Teraz mam brzuch jak nowy. Doktor Taras Grochowski to bardzo miły człowiek, a jednocześnie bardzo dobry lekarz. Przed operacją wszystko miałam wytłumaczone i rozrysowane. Z całego serca polecam Pana doktora Grochowskiego. Dziękuję za wszystko co zrobił.

Zgłosiłem się do Doktora Grochowskiego dzięki rekomendacji innego bardzo uznanego lekarza. Okazało się że ma rację! Operacja choć długa i skomplikowana udała się! Ja czuję się świetnie i teraz ja będę wszystkim polecał Pana Doktora. Mało tego, uważam, że jest to lekarz z powołania, bo widziałem z jaką empatią podchodzi do wszystkich pacjentów leżących ze mną w szpitalu.

Chyba nigdy tak miłego lekarza nie poznałam! Zaangażowany na każdym etapie! Cudotwórca – zoperował olbrzymią przepuklinę pooperacyjną mojego ojca. Nikt nie chciał się tego podjąć. Operacja trwała 8 godzin ale się udało, dzięki Panu doktorowi.

Dzisiaj bylam z synkiem u Pana doktora,kompetentnie rozpoznał chorobę, zbadał delikatnie i podał zalecenia,wyjaśnił skąd mogła się wziąć przypadlosc. Serdeczny i zaangażowany, z dobrym podejściem do dzieci.Bardzo polecam rodzicom którzy obawiają się o podejście do dziecka. Kamila,mama Tymona

Kamila,mama Tymona

Byłem u Pana doktora z polecenia. Nikt nie chciał mnie leczyć - miałem dużą przepuklinę po operacji. Pan doktor wytłumaczył, nawet narysowała jak będzie wyglądać operacja i zrobił . Jestem bardzo zadowolony z operacji- jak teraz wyglądam. Obejrzał mnie kilka razy po operacji- pełna opieka i profesjonalizm. Polecam.

Doktor zrobil USG bioderek mojemu dziecku. Badania przebiegło sprawnie, lekarz konkretnie opisał sytuacje i zaprezentował dodatkowe ćwiczenia profilaktyczne. Polecam!

Nie polecam lekarza. Byłem z dzieckiem. Zero zainteresowania pacjentem, arogancja, swoją niekompetencję i nieumiejętność w badaniu zrzuca na winę dziecka. Nie przeprowadził pełnego wywiadu. Nie wytłumaczył przebiegu badania i konsekwencji rozpoznania. Kierował niestosowne uwagi w stronę rodzica dziecka. Omijać!

Nie polecam, lekarz z zerowym zainteresowaniem pacjentem, w gabinecie brak podstawowych opatrunkow pierwszej pomocy, brak empatii i wyjaśnienia sytuacji, podstawowe pytanie pozostawione bez odpowiedzi