lekarz Tarun Mittal

2,7
2,6
2,7

Nie polecam, gdy przyszłam z poronieniem krzyczał na mnie, że płaczę. Gdy pokazałam mu kartę ciąży i diagnozę od innych lekarzy, powiedział, że mam to zabrać, bo on ma swoje dyplomy i certyfikaty i wie co robić. Dno

Świetny lekarz z powołaniem zawsze uśmiechnięty , odbierał poród moich dwóch córek . Dzięki niemu czułyśmy się zaopiekowane od początku do końca i za pierwszym i za drugim razem . Jeżeli miałabym rodzic trzeci raz to tylko z nim .

Z powodu nieobecności naszej ginekolog mieliśmy z żoną nieprzyjemność trafić na pana doktora Mittala na badanie usg połówkowe. Lekarz nie wpisał wyników do karty ciąży, na morfologię krwi zrobioną dzień przed badaniem nawet nie zerknął, a co najgorsze, nie przedłużył zwolnienia lekarskiego mojej żonie instrumentalistce. Ukochana ma cieśń nadgarstka, każdego dnia drętwieją jej ręce i traci czucie do tego stopnia, że nie może utrzymać szklanki wody. Ból głowy i inne ciążowe dolegliwości również były zgłaszane, jednak pan doktor tłumaczył się, uwaga, „swoimi zasadami” a po zwolnienie odesłał do rehabilitanta. Żona usłyszała od niego, że „ciąża to nie choroba”. Na koniec wpisał ułożenie płodu jako poprzeczne, co w 20 tygodniu tylko spowodowało masę stresu u żony, a jak powiedziały nasza ginekolog i położna, dzieciątko jeszcze przez śmiało 2 miesiące może obracać się do woli. Bardzo nie polecam tego lekarza.

Ginekolog-polożnik wspaniały..Wspaniały lekarz,lecze sie na nfz,zawsze byłam przyjeta bez numerka(ciąża zagrozona-krwiak,krwawienia)na patologi leżałam-gdy były watpliwośći kierował mnie na usg bo w przychodni sa słabe.A nawet raz skorzystałam z połączenia zasięgnąć informacji.Zaangażowqany w każdą ciąże i nie jest obojętny.Lekarz z połowania(ale odszedł z bródna) ze szpitala,docenili go gdzie indziej i pomaga wiekszej grupie ludziom.Leczy w przychodni jeszcze ale też zapewne odejdzie.Zalicza się do lekarzy z powołania:)

Nie polecam. Mialam nie mila okazję poznac go w szpitalu bródnowski w 2015r. Niestety odbieral moj poród. Mimo ze corka 3x zanikala na ktg nie wyrażał zgody na cesarskie cięcie. Za przeproszenie przesuwał córkę szyjka jej sie odginala i wracala na ktg. Po czym mówił "to nie sala życzeń czekamy dalej" Mimo sugestii poloznych ze nie ma szans na porod naturalny prychał i mówił czekamy. Dzieki Bogu decyzje o cesarce podjal kto inny i po 15h zabrali mnie na cesarskie cięcie. Niestety przez to wszystko stwierdzono u mojej coreczki zamartwice ...

Niestety przez to wszystko stwierdzono u mojej coreczki zamartwice płodu ale wszystko z nia skonczylo sie dobrze dzieki profesjonalnemu podejsciu poloznych i reszty lekarzy.
Moj lekarz jednak nie omieszkal sie zemscic przez co nie byl mi podawany antybiotyk.
Z dnia na.dzień zamiast co raz.lepiej czulam sie co raz gorzej a wychodzac ze szpitala nie bylam w stanie.sama isc. Włuczylam nogami a bol byl niesamowity.
Dopiero na zdjeciu szfów lekarz.jak zobaczyl jaki mam stan zapalny i jak wyglada moja rana zapytal jaki byl mi przepisany antybiotyk. Gdy usłyszał ze nie dostalam zadnego zlapal sie za głowę i powiedział ze musi mi teraz przepisac bardzo mocny antybiotyk przez co prawdopodobnie strace pokarm ale jeszcze chwila a nabawiłabym się sepsy. Tak sie niestety stało ale szybko stanęłam na nogi i z niedołęrznej mamy która sama nie była w stanie wstać do płaczacego dziecka zaczęłam być mamą na każde zawołanie.

A wiec ostatecznie przestrzegam każdego przed tym lekarzem

Rodzilam przez cc, mimo iz zawsze sie bronilam przed cc i chciałam rodzic naturalnie, lecz moje obawy były bezzasadne. Lekarz świetny, rzetelny, miły. W kryzysowej sytuacji potrafił błyskawicznie zareagować, inni lekarze przeważnie czekają do ostateczności. Jeżeli miała bym polecić tego lekarza znajomym zrobię to z czystym sumieniem bo jestem bardzo zadowolona z kompetencji tego lekarza, świetny fachowiec i bardzo miły czlowiek. Jeżeli jeszcze będę rodzic to tylko prez cc i tylko u tego lekarza. Bardzo polecam!!

Bardzo polecam!!

Super lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dzięki jego zaangażowaniu leczenie zacznę prawie natychmiast, a nie czekając rok w kolejce. Bardzo polecam!

Jestem bardzo niezadowolona z postawy tego dra. Miałam z nim styczność w szpitalu Bródnowskim. Ogólnie wydawał się sympatyczny... ale nie w tym rzecz. Na moją prośbę o badanie, powiedzial: "My nie jesteśmy debiami. My wiemy co mamy robić." Otóż nie wiecie, doktorze! Przez jego niekompetencje urodzilam dzień później wcześniaka. Gdyby jego postawa była inna być może moja ciążę udałoby się jeszcze pociągnąć. Omijać szerokim łukiem!

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, uważnie słucha, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania, jest empatyczny, stara się pomóc pacjentowi. Byłam zadowolona z wizyty.

Dziewczyny !!!! Byłam pierwszy raz u tego lekarza i sie załamałam !W ogóle nie zna sie na niczym :( Bardzo miły jako człowiek , sympatyczny ale co z tego :(((( Zrobił mi usg za które prócz wizyty 100 wziął dodatkowe 100 zł i nie powiedział mi nic:( Powiedziałam że mam plamienie po czym powiedział ze to stare usg i widzi albo mięśniaka albo torbiel albo nie peknięty pęcherzyk - dramat ! Nie dajcie sie naciągać ! Dla mnie za wizytę z usg wziąć 200 zł za nic to dramat! leczyłam się wczesniej u ordynatora ( chwilowo nie było mojego lekarza a potrzebowałam porady bo miałam bóle) i u ordynatora dużego szpitala w warszawie płaciłam niecałe 200 zł .... Błagam Was !Szkoda czasu na takich pseudo lekarzy! powtarzam jako człowiek bardzo miły ,uśmiechnięty etc ... ale jak potrzebowałabym rozrywki towarzyskiej poszłabym na spotkanie ze znajomymi a ja potrzebowałam porady lekarza który n ic ale to nic mi nie powiedział ! Dramat dla mnie to nie lekarz ! :((((