lekarz Teresa Adamczyk

Psychiatra

Korzystałem z leczenia u wielu psychiatrów. Żaden nie poświęcił mi tyle czasu i nie wytłumaczył leczenia tak jak Pani Doktor. A przy tym jest bardzo taktowna, uprzejma i miła oraz bardzo punktualna. Już zawsze będę się u niej leczył.

opinie wypowiedz osob ktore oceniaJo lekarzy kTos nad klms od podsTaw rowny rownemu oplnuJe mlalem przypadek ze wysTawlaJac opnle admln chclal naplsac wleceJ w oplnl opcJa na sTron

nikomu nie polecilabym tej pani badanie nieprofesjonalne wogole nie wnika kompleksowo w stan pacienta pytania nie dotycza problemu nie wzbudza zaufania sztywna i sluzbistka

Polecam, mnie p. dokteo bardzo pomogłą. Miła, bardzo opanowana, uśmiechnięta a przedw wszystkim ma bardzo dużo zdrowego rozsądku i trafia z diagnozą. w 100 % polecam