lekarz Teresa Grochal

2,2

Odradzam absolutnie każdemu i przestrzegam przed tą panią. Niekompetentna, nieprzyjemna, podnosi głos na pacjenta, krzyczy. Nigdy w życiu nie miałam podanego znieczulenia w tak nieprzyjemny sposób (4-5 razy bez przerwy, oczywiście dawka podana na raz szybko, co powodowało okropny ból, krwawienie, a dodatkowo towarzyszył temu mocny ucisk mojej twarzy). Miałam mieć usuwany ząb na NFZ. Pani Grochal kwestionowała mój wybór leczenia na NFZ, po tym jak dowiedziała się, że do tej pory chodziłam prywatnie gdzieś indziej. Do zabiegu na szczęście nie doszło. Piszę na szczęście, bo po przeczytaniu wielu negatywnych opinii na temat tej osoby boję się, jak mogło się to skończyć. Wizyta miała miejsce w przychodni szpitala bielańskiego. Wyszłam spanikowana, przestraszona i zapłakana. Do takiego stanu doprowadziła mnie pani "doktor". UNIKAJCIE WIZYT U TEJ KOBIETY!!!!!

Jeszcze nigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. Pani doktor bardzo niemiła, krytykująca i podważająca opinie innych lekarzy. Ostatecznie nie wykonała zabiegu, może dlatego, że korzystałam z NFZ.

Ostatecznie nie wykonała zabiegu, może dlatego, że korzystałam z NFZ.

Witam. Oceniam Pana Grochal nie jego żonę,choć pracują w jednym budynku,myślę że opinia ta może też odnieść się do niej.Brudno w korytarzu,gabinecie i w narzędziach (mogłam to zaobserwować gdyż nie siedziałam na fotelu tylko stałam z tyłu,aż strach, a co ze sterylizacją) .Lekarz w TYCH SAMYCH RĘKAWICZKACH leczy,odbiera telefon,dotyka laptopa itd.Brak kart pacjentów co skutkuje tym że lekarz nie pamięta CO ROBIŁ,KIEDY I GDZIE.Pozorna grzeczność,po bliższym przysłuchaniu się można zauważyć że ma się do czynienia z osobą złośliwą,uszczypliwą oraz za bardzo pewną siebie ( mało pokory do życia i szacunku do starszych osób które tam przychodzą bo nie stać ich na droższego stomatologa).NISKIE CENY,ale kto da więcej.Niestety nie da się pobierać większych opłat za tak niską jakość i brud.MOJE UWAGI. Jeśli inwestuje się w aparat do prześwietleń,nowoczesny sprzęt do leczenia kanałowego,pomocy stomatologicznej by samemu móc wykonywać zabiegi jak najbardziej higienicznie itp to usługa musi kosztować. Podejrzewam że Lekarz pod pseudonimem ANNA.R na wszystkich portalach wstawia sobie pozytywne komentarze. ŻENADA !!!

Wypowiedziała się jakaś pani anonimowo,ale chyba ta opinia nie dotyczy Pani dr.Teresy Grochal.Byłam wielokrotnie u P.T.Grochal ale z uzupełnianiem zębów ,a nie plomb. W mojej ocenie jest to wykwalifikowany lekarz,o wysokiej kulturze a poza tym niedrogi.Ja tylko do tego gabinetu chodzę do P.Doktor lub jej męża P.Doktora z problemami zębów i go nie zmienię.AnnaR.

Witam, Byłem u tej Pani kilka razy. Wymieniłem kilka plomb. Niestety zęby nadal bolą. Podczas kontroli u innych dentystów stwierdzają oni że leczone zęby są nadal do leczenia. Do tego zdarzyło się że podczas leczenia został uszkodzony sąsiedni ząb.

Witam,
Byłem u tej Pani kilka razy.
Wymieniłem kilka plomb.
Niestety zęby nadal bolą.
Do tego zdarzyło się że podczas leczenia został uszkodzony sąsiedni ząb.