lekarz Teresa Konińska

1,3

To prawda. Strasznie nie uprzejma kobieta, o skierowanie do specjalisty dla dziecka po 3 wizytach u niej dopiero wystawiała i to z łaską. Już dawno powinna być na emeryturze a nie ludzi wyprowadzać z równowagi. Nie polecam nikomu.

Pani dr Konińska, jest straszna, nie polecam jej jako pediatry, mam z nią bardzo przykre wspomnienia... Od zawsze się jej bałam (jak się okazuje nie tylko ja)... Większość osób mówi że to stara, wredna baba..Jest wręcz okropna. I nigdy mnie z niczego nie umiała wyleczyć, kazda diagnoza była niepoprawna. Nigdy nawet nie wypisała mi skierowania na jakiekolwiek badania(typu krwi, moczu) wszystko musiałam robić prywatnie.!!!!!!!!!!!

nie polecam nikomu!! Kobieta jest strasznie nie miła, nie słucha co mówi rodzic dziecka, "ciężko" wystawic jej jakieś skierowanie do specjalisty..