lekarz Teresa Łopuszańska-Kasperowicz

1,7
1,9
2,4
1,5

Pani doktor badala moja zdolnosc do pracy w 35 tygodniu ciazy(kontrola zus),pomimo ciaglych boli brzucha i wysokiej ciazy stwierdzila ze jestem zdolna do pracy w przeciwienstwie do mojego lekarza ktory cala ciaze prowadzi i wie jakie jest moje samopoczucie,takze chyba nie musze komentowac

Pani dr podczas kolejnej wizyty kontrolnej w czasie ciąży (byłam w 12 tyg) zrobiła mi usg. Stwierdziła, że wszystko rozwija się prawidłowo,jest naprawdę dobrze, dokonała pomiarów, na podstawie których stwierdziła że nie ma zespołu Downa itd. Dwa dni później na wieczór zaczęłam plamić, pojechałam na ostry dyżur. Usłyszałam diagnozę, że ciąża jest obumarła i to już od około 4 tygodni. Potwierdziło to czterech innych lekarzy. Obumarła ciąża zagrażała mojemu zdrowiu, musieli ją usunąć. To chyba doskonale świadczy jakim lekarzem jest pani dr. Jak można nie zauważyć, że nie bije serce. Pokazałam wynik tego usg od Pani doktor innym lekarzom, od razu powiedzieli ta wielkość płodu jaka była na zdj nie jest odpowiednia do tygodnia ciąży, o reszcie nie mówiąc.A według niej oczywiście wszystko w porządku. ODRADZAM!!!

NAPISZE WPROST :DOKTOR BADAŁA MNIE CZY JESTEM ZDOLNA DO PRACY ( PO OPERACJI) PODCZAS BADANIA BYŁAM PRAWDOPODOBNIE W CIĄZY . PO TYGODNIU PRACY PORONIŁAM :( WIĘCEJ CHYBA SZKODA PISAC !!!

Odnioszę wrażenie że Pani doktor pracuje jakby za karę. Leczyłam się u niej blisko 2 lata więc nie wystawiam opinii po jednorazowej wizycie. Ciężko wymusić na niej odpowiedź na pytanie a jak już odpowie to z łaską. I nie stara się rozwiązywać problemu tylko przepisuje rutynowo leki które mogę sobie sama kupić bez wizyty u niej. NIE polecam. Szkoda czasu i pieniędzy na leki które działają tylko objawowo a nie zwalczają przyczyny. Inny lekarz wyleczył mnie całkowicie w 2 miesiące a ona przez 2 lata przepisywała w kółko te same leki nie dbając o to czy wyzdrowieję a tylko szkodząc. NIE POLECAM!!!