dr n. med. Teresa Mazurczak-Pluta

Lekarz rodzinny

Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam takiego lekarza, a mam wiele lat i za sobą sporo różnych chorób czy dolegliwości. Ciepła, pełna empatii i spokoju, Pani Doktor znakomicie umie rozmawiać z pacjentem, stawia diagnozy z którymi inni sobie nie radzili, odpowiada cierpliwie na każde pytanie i NIE JEST dotknięta dość powszechnym syndromem "Szybciej, następny proszę!"

Wspaniały człowiek Wspaniały lekarz !!! Polecam... ona jedna pomogła mi w ciężkiej chorobie. Oby było więcej takich lekarzy.

Dr.Pluta opiekuje się naszą rodziną od lat. Teraz to już czwarte pokolenie.Poza kompetencją,niezwykłe zaangażowanie np. w umawianie wizyt u lekarzy specjalistów w szpitalach.O najbardziej oddanym swoim pacjentom lekarzu opowiedzieliśmy znajomym w Polsce i nie tylko.Efektem jest że znajomymi spotykamy się często pod gabinetem p.Doktor.

Spokojna, zrównowazona, dużej kultury kobieta, kompetentna i wiarygodna, jako lekarz. Ma doskonałe podejście do pacjenta, poświęca tyle czasu ile trzeba, nie ma w Niej zniecierpliwienia. Wytłumaczy każdy problem i dalej - postepowanie w przypadku leczenia. Przyjemnie chorować i leczyć się pod okiem takiego lekarza jak dr Pluta.

Cudowny człowiek!!! Wspaniały lekarz.!!! Jeśli Twoje Serce jest tak wielkie jak marzenia, to wiedz że osiągniesz o wiele więcej. Nigdy nie trać nadziei i wiary, dlatego że to one dają nam siły do realizowania swoich marzeń. Twoje marzenia są piękne i dlatego spełniają się. Miłość, którą masz w sobie jest najwierniejszym Twoim przyjacielem. Nigdy nie pozwól by ktoś zakłócił jej spokój, a ta którą darzysz każdego człowieka: jest najważniejsza.!!!

Cudowny człowiek!!! Wspaniały lekarz.!!!
Jeśli Twoje Serce jest tak wielkie
jak marzenia,
to wiedz że osiągniesz o wiele więcej.
Nigdy nie trać nadziei i wiary,
dlatego że to one
dają nam siły do realizowania
swoich marzeń.
Twoje marzenia są piękne i
dlatego spełniają się.
Miłość, którą masz w sobie
jest najwierniejszym
Twoim przyjacielem.
Nigdy nie pozwól by ktoś
zakłócił jej spokój,
a ta którą darzysz każdego człowieka:
jest najważniejsza.!!!

pani powinna nazywac sie mocno-przetrącona. zeby moc ja bezpiecznie ominac. jej "diagnoza", "leczenie", zachowanie jako czlowiek. horror!

Cudowna Kobieta, mądrzejszego lekarza nie potkałam, absolutnie polecam.

Cudowna Kobieta, mądrzejszego lekarza nie potkałam, absolutnie polecam.

Pani doktor jest lekarzem z krwi i kości, leczymy się z żoną u niej od lat. Nigdy nie odmówiła nam swego czasu mimo tego że nie zawsze byliśmy zapisani, często po czasie Jej pracy. Nie wyobrażam sobie lepszego, bardziej czułego lekarza.

Nie znam lepszego lekarza rodzinnego, Pani doktor to zawsze życzliwa pacjentowi, uśmiechnięta osoba posiadająca ogromną wiedzę. Mam do Niej ogromne zaufanie, od ponad 10-ciu lat jest naszym lekarzem rodzinnym.

P.doktór jest lekarzem oddanym bez reszty wszystkim chorym bardzo czuła i miła

P.doktór jest lekarzem oddanym bez reszty wszystkim chorym bardzo czuła i miła