Teresa Nitka

Psychiatra

3,3
3,7
3,6

LECZĘ DZIECKO OD 4 LAT U TEJ PANI I NIGDY WIZYTA NIE BYŁA KRÓTSZA NIŻ 40 MIN . PORADA FACHOWA, LEKI DOBRANE ODPOWIEDNIO ,ZAWSZE MIŁA, I W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA TELEFONICZNIE SKONSULTOWAĆ ZAISTNIAŁY PROBLEM. pOLECAM

brak kompetencji co do dorosłych --------------------------------- dziećmi możne się zajmować na tyle ja stać

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała Pani Doktor. Stara sie mieć zawsze czas, rzetelna.

Dzięki tej Pani jeszcze żyję. I już wiem, że mam po co.

Dzięki tej Pani jeszcze żyję. I już wiem, że mam po co.

cóż, widocznie trzeba "dobrze trafić". Ja nie trafiłam. Ja także z tych, co z 30 minut zaplanowanej wizyty widziały Panią doktor góra przez 10 minut.

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Wystawia fałszywe zaświadczenia alkoholikom chorym psychicznie.

Bardzo sympatyczna osoba. Leczenie dobre i fachowe.

Bardzo sympatyczna osoba. Leczenie dobre i fachowe.

uprzejma i miła, tego odmówić nie można.Ale to nie wystarczy. Leki dobrane trochę na chybił trafił, 5 minutowe rozmowy (z planowynych 30 minut) i jeszcze majątek za to pobierany. 'nie wiem, co z panią zrobić". Nie tego oczekiwałam.