dr Teresa Poleszczuk-Spakowska

2,7
2,7

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Moje wizyty z dzieckiem u Pani dr.Spakowskiej to zawsze merytoryczne podejście do choroby i partnerska rozmowa, a nie podlizywanie się zadufanej w sobie Mamuśce. Może niektórzy lubią jak im lekarz "ciumcia", ja cenię fachowość i solidność, i z tego względu z czystym sumieniem polecam dr.Spakowską.

Pani Spakowska powinna zmienić zawód. Miałam (nie)przyjemność 3krotnie być u tej Pani na wizycie z dzieckiem i 3razy mnie zawiodła. Jest odpychająca, zachowuje się tak jakby była ostatnią deską ratunku. Pierwsza wizyta była po 4 tygodniach od porodu i Pani doktor przyęła nas z wielkim fochem i pretensją "bo można bnyło przyjśc po 6tyg.!" ale w zaleceniach w wypisie szpitalnym wyraźnie napisabo - PO 4 TYG. WI8ZYTA KONTORLNA, a Pani Spakowska ma to wszystko w nosie. może powinna zająć się leczeniem krów i świń!

Moja opinia nie jest pochlebna. Pani doktor sprawia wrażenie lekarza z trudnościami w diagnozowaniu. Badania mojego dziecka oceniła jako prawidłowe, choć kilka czynników przekraczało normy. Mimo tego wystawiła skierowanie do szpitala. Pani doktor nie wzbudziła naszego zaufania, bo skoro wszystko było "w normie" to dlaczego dziecko nie przybierało na wadze? Udaliśmy się do innego lekarza, który stwierdził u dziecka anemię, wykonał serię badań łącznie z usg brzuszka i znalazł sedno problemu. Pani Spakowska nie pokusiła się o próbę znalezienia przyczyny takiego stanu rzeczy. Osobiście nie polecam.

Osobiście nie polecam.

Zgadzam się z tą opinią w 100%.Pani Spakowska jest dobrym specjalistą tylko od jakiegoś czasu zaniedbuje pacjentów!!! Pani Tereso zbyt wiele wzięła Pani na siebie i wszyscy na tym cierpią chyba czas się zdecydować na jedno a nie trzymać wiele srok za ogon!!!Powodzenia w podejmowaniu decyzji!!!

Zdecydowanie nie polecam Pani Spakowskiej.Podczas wizyty (nie pierwszy raz)smsuje, nie udziela odpowiedzi na pytanie dotyczące problemu zdrowotnego dziecka. Jest nieuprzejma. Nie wiem również co robi w godzinach,w których powinna przyjmować. Dzwonię do przychodni i dowiaduję się,że Pani doktor jest dziś od 13:30 do 15, przyjeżdżam z niemowlakiem ok 14 i słyszę,że już niestety pani Spakowskiej nie ma, to gdzie jest?Taka sytuacja miała miejsce nie jeden raz.Myślę,że jeśli ktokolwiek wykonywałby pracę z takim podejściem jak pani Spakowska to nie mógłby się dziwić,że ma się do niego pretensje.