Teresa Sędzielowska

Dermatolog, Wenerolog

2,6

Wizyta była krótka, pobieżna, niestaranna. Pani Doktor nie wygląda na zainteresowaną pacjentami i ich dolegliwościami. Krótko mówiąc: NIE POLECAM. Szkoda czasu na dojazd, bo sama wizyta trwała z 2 minuty. Na pewno poszukam innego dermatologa.

Bardzo sympatyczna Pani, miła i uprzejma. Miałam dość uporczywy trądzik i to właśnie Ona doprowadziła moją cerę do normalnego wyglądu. Przepisała mi antybiotyki, owszem na efekty musiałam czekać długo no ale tak już jest przy leczeniu trądziku i to jest zupełnie normalne, nie da się go wyleczyć w ciągu kilku dni na to potrzeba kilka miesięcy. Byłam u wielu dermatologów, którzy zdzierali ode mnie nie małe pieniądze a i tak w niczym mi nie pomogli. Z całym szacunkiem do Pani doktor:)).

Może wizyta była krótka, ale wyczerpująca. Wysłuchała mnie dokładnie poleciła co dalej zrobić. ogólne wrażenie dobre. Bywałam u gorszych lekarzy. Bardzo sympatyczna kobieta.

absolutnie nie polecam nikomu lekceważy pacjenta i jego problemy niecierpliwa brak diagnozy brak zaleceń pacjent przeszkadza za długo przebywa w gabinecie-7 min!!!! ona sie śpieszy przyszłam na wizytę o wyznaczonym czasie a p dr musi wyjść!!! żenada nie powinna wykonywać zawodu

absolutnie nie polecam nikomu
lekceważy pacjenta i jego problemy
niecierpliwa
brak diagnozy
brak zaleceń
pacjent przeszkadza
za długo przebywa w gabinecie-7 min!!!!
ona sie śpieszy
przyszłam na wizytę o wyznaczonym czasie a p dr musi wyjść!!!
żenada
nie powinna wykonywać zawodu

Sędziwa pani poswieciła mi 5minut, nie postawiła żadnej diagnozy-stanowczo natomiast odradziła używanie kosmetyków, jedzenie cytrusów i antykoncepcje! Wypisala recepty na preparaty bez-recepty o walorach czysto kosmetycznych-nic leczniczego...a łuież pstry-jak sie potem okazało nie minął sam.... Fatalna...nikomu nie polecam...

Fatalna...nikomu nie polecam...