lekarz Teresa Sikorska

3,3
3,2
3,3
3,2

uwaga, zwracam się z prośbą do pacjentek, które prywatnie przychodziły do gabinetu pani doktor w I kwartale 2014r. poszukuje zwłaszcza pacjentki z 3-4 dzieci (tablice rejestracyjne ząbkowice śląskie) która ok marca 2014r. była w zaawansowanej ciąży.

super ginekolog jest miła i spokojnie wyczerpująco wszystko wytłumaczy jest niesamowita ma dobre podejście do pacjentki mam do tej lekarki ogromne zaufanie prowadziła moje ciąże.Rodziłam dwa razy przy niej i czułam się bezpieczna i nie za pieniądze ani żadne prezenty.Mogę wiele dobrego powiedzieć o tej wspaniałej i wyrozumiałej lekarce.Polecam każdej kobiecie,

Poprzednią opinię wpisałam pomyłkowo, dotyczyła innego lekarza. Bardzo Panią doktor przepraszam. Proszę nie sugerować się tą opinią, bo dotyczy nie tej pani doktor.

brakuje mi tu jeszcze pare zer dla tej niemilej opryskliwej pani a ocena moja to wszystko na 0,nie nadaje sie na lekarza bo nie ma podejscia do czlowieka.Zastanow sie kobieto nad swoim postepowaniem zanim zrobisz jakies ciazarnej krzywde

Pani Doktor bardzo miła, życzliwa, kompetentna. Bywałam u wielu lekarzy zanim poznałam p. Teresę. Nie zamienię jej na żadnego innego ginekologa. Świetny położnik, nie ma problemu z odczytaniem USG. Dość tania i wyczerpująca wizyta. Polecam

Polecam

Świetny położnik i lekarz z powołania

Świetny położnik i lekarz z powołania

Pani Teresa Sikorka jest niekompetentną, niemiłą i wiecznie niezadowoloną kobietą. Nigdy nie zadaje pytań jak i również nie udziela w ogóle bądź udziela jednakże nieznacznych odpowiedzi.Wszystko olewa. Wiecznie ma swoje humorki:/. Nie potrafi się posługiwać aparatem do USG,przez co nie potrafi stwierdzić ciąży już w 6 tyg.:/ Wielki - !!!

polecam pania doktor. Bardzo miła i kompetentna

polecam pania doktor. Bardzo miła i kompetentna

Pani Doktor bardzo kompetentna, miła i troskliwa. Świetny położnik. polecam

Pani Doktor bardzo kompetentna, miła i troskliwa. Świetny położnik. polecam

wstrętna baba przez nia moje dziecko urodzilo się niedotlenione odmówiła mi cesarskiego cięcia przez rok trwała rechabilitacja córki