lekarz Teresa Sołtysek

1,6
1,6
1,8
1,5

Pani dr jest bardzo dobrym lekarzem sumienym i godnym polecenia posiada dużą wiedzę medyczną, dba o swoich pacjetów ma zawsze dla nich czas

Wg mnie najgorszy lekarza jakiego dotychczas poznałam. Zero kompetencji, niemila, kłótliwa, przemadrzala. Nawet mnie nie zbadała. Wypisala zwolnienie na kilka dni i stwierdzila że wykonanala swoje obowiązki, po czy ja powiedziałam że do lekarza obowiazkow należy też badanie, a pani dr zapytała mnie jak ona ma mnie zbadać.. ją stwierdziłam iż to nie ją jestem lekarzem i wyszłam. Niestety nie polece nikomu ,

Pani Sołtysek jest osobą bardzo nie przyjemna i arogancką. Nie omawia danego problemu pacjenta a wszelkie badania są przeprowadzane niedokładnie przez co wizyta trwa dosłownie 4 minuty. Odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią!

Byłam u tej Pani 2 razy, jedna wizyta trwała 4 minuty, druga 2. Morfologia wyszła mi w porządku, ucieszyłam się, ale spytałam dlaczego w takim razie mogą występować u mnie takie dolegliwości, na co usłyszałam: "nie wiem proszę pani! do widzenia." Czułam się jak intruz, pani doktor odpychająca, ale myślałam, że może jestem uprzedzona. Ale czytając inne opinie widzę, że raczej nie. Porażka.

beznadziejna - od wejścia do gabinetu bardzo nieprzyjemna, brak elementarnych podstaw kultury - wręcz chamska, z pretensjami, brak profesjonalizmu, pozorowanie badania - przy osłuchiwaniu - słuchawka nie dotknęła do ciała ani razu - co jest skandaliczne....absolutnie nie polecam - w przychodni jest wielu innych wspaniałych lekarzy, szkoda etatu dla takiej osoby, która szkodzi a nie leczy....

Od wielu lat leczę się u Pani doktor, i zostaje przy niej tylko dlatego, że z każdym poważnym problemem, przynoszę jej wydrukowane stosy artykułów naukowych o tej chorobie i zwyczajnie proszę tylko o skierowania do innych lekarzy specjalistów. Jestem sama sobie lekarzem, a Pani Doktor jedynie mi to ułatwia....

Do tej pani zapisałam się ponad 2 lata temu, kiedy przeprowadziłam się do Opola na studia. Każda wizyta u tej pani powoduje u mnie stres. Od wejścia do gabinetu czuję się jak intruz! Wiecznie naburmuszona, nawet nie raczy spojrzeć w oczy. Od prawie 5ciu lat leczę się na serce i nieraz przychodziłam do tej pani po recepty. Na żadnej wizycie nie zamieniła ze mną ani słowa, po prostu dała mi receptę i tyle. Jednak na ostatniej wizycie zrobiła mi wielki problem z wypisaniem recepty, zaczęła mi czytać kody chorób, na które przepisuje się ten lek. Co mnie to interesuje?! Lek ten przepisała mi kardiolog i mi pomaga i nie obchodzi mnie to, na co jeszcze można go przepisywać. Powyciągała stosy książek i zrobiła mi wykład! Przed wizytą miałam też w planie poprosić panią o skierowanie na badania TSH, ponieważ kiedyś leczyłam się na tarczycę, a teraz pojawiły się u mnie białe plamy na skórze, prawdopodobnie od tarczycy. Jednak to, w jaki sposób zostałam potraktowana przez tą panią (prawie do mnie krzyczała i była bardzo nieprzyjemna) sprawiło, że nawet nie wspomniałam o swoim problemie. Zdecydowanie nie polecam tej pani!! Więcej się do niej nie wybieram! Pomijam fakt, że w tej przychodni wiecznie panuje nieprzyjemny zapach i panie w rejestracji nie potrafią nawet donieść kartoteki na czas. Będę jedynie miło wspominać jedną panią z recepcji, która zawsze jest uprzejma i pomocna.

Bardzo nieprzyjemna pani doktor, brak profesjonalizmu wyczuwa się stawiając pierwsze kroki w gabinecie. Te wcześniejsze komentarze to potwierdzają, zachowuje się tak jakby ją za karę ktoś posadził w tej przychodni. Po wizycie ma się ochotę tylko pójść do innego lekarza. Pani traktuje pacjentów przedmiotowo. Wypalona zawodowo albo po prostu wredna osoba. Nie wiadomo co gorsze. Nie polecam wizyt u tej pani bo można naprawdę stracić chęć szukania jakiejkolwiek pomocy lekarskiej. Zamiast udzielić pomocy potrafi tylko zdenerwować swoją wredną postawą. Radzę wybierać innych lekarzy tej przychodni lub dokonać zmiany.

sędziwa pani doktor... to kpina w jaki sposób traktuje pani pacjentów trudno stawiać diagnozę, bo nie jestem lekarzem ale moja opinia opiera się na subiektywnych odczuciach - wypalenie zawodowe :) Pani doktor jest nieuprzejma i arogancka, nawet nie jest mi przykro porostu zmieniam lekarza i przychodnie.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tym "lekarzu". Przychodząc do tej Pani można nabawić się dopiero choroby. Wchodząc do gabinetu od razu widać po wyrazie twarzy, że siedzi tam za karę i przekłada to wszystko na pacjentów. Jest naprawdę nie miła i ma niesamowitą niechęć do pacjentów. Po ostatniej wizycie muszę się przenieść do innej przychodni bo to wszystko jest nie na moje siły. Pod gabinetem trzeba bardzo długo oczekiwać ponieważ jak ta Pani trafi na swoją "koleżankę" to wizyta trwa i godzinę. Nie polecam i kategorycznie odradzam tego lekarza!!!