lekarz Teresa Winiarska

Psychiatra

Moja mama leczy się u dr Winiarskiej od ponad 20 lat, ja sam od prawie 4. Psychiatra z powołania. Ufa swoim pacjentom, do niczego nigdy nie przymusza. Dzięki niej udało mi się ukończyć naukę w liceum (wcześniej prawie się poddałem). Nie potrafię sobie wymarzyć lepszego specjalisty. Potrafi poradzić sobie z najgorszymi przypadkami chorób i zwraca się z wielkim szacunkiem i serdecznością do swoich pacjentów. Znam kilku ludzi, którzy ją krytykują, są to jednak osoby nad wyraz apatyczne i niewystarczająco mądre, żeby pojąć, że psychiatra to nie psychoterapeuta i nie potrafi ona ot tak wyleczyć ich na pierwszej wizycie. Zawsze polecam dr Winiarską wszystkim moim znajomym, którzy borykają się z jakimikolwiek dolegliwościami psychicznymi i nigdy nie słyszałem od żadnego z nich słowa rozczarowania.

Wychodzę zawiedziona, czuje że nie ma pojęcia o realiach życia niektórych pacjentów- słabszych bo chorych ludzi. W tym jest tylko ode mnie lepsza że miała więcej szczęścia w życiu niz ja. Ciekawe jak by wygladałą gdyby dostała od życia kilka mocnych kopów w d...... niezaleznych od woli a losu i okoliczności. Po prostu nic złego ją nie spotkała, idzie prostą życiową ścieżką i nie ma pojęcia o cierpieniu i problemach ludzi którym przepisuje tabletki bo sama tego nie doswiadczyła. Taka sama jak oni wszyscy.

Pani doktor Winiarska to najlepszy lekarz z jakim miałam do tej pory przyjemność. Jest kompetentna, pacjent jest dla niej najważniejszy, pomaga stanąć na nogi i pozostać w tej pozycji na zawsze lub baaardzo długo! Zawsze uprzejma, miła i niosąca wszechstronną pomoc. Dziękuję, pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia.

Nie polecam Tej Pani byłem u niej z depresją przepisała mi Absenor x2 na pafaczkę alkoholoeą który mnie dobił Na dodatek przepisuje lekarstwa nie widząc pacjęta tylko żonie która naopowiadała jej nie stworzonych rzeczy na mój temat doradzając jej jak mnie wykończyć solidarność kobieca wykorzystać okraść wykończyć uśmiercić Stanowczo nie polecm

Nie polecam tej lekarki pacjentom ktorzy chca sie wyleczyc. Jak komus wystarczy by go wysluchac to moze do niej pojsc, natomiast ktos kto liczy na porade, nie ma szans jej otrzymac. Przepisuje standardowe leki, ktore sam moglbym sobie przepisac. Nic nie doradzi, nie wyciaga wnioskow. Stracony czas i pieniadze. To, ze jest mila to za malo. Przykro mi, ze musze wystawic taka ocene, ale taka jest prawda. Zrazilem sie po wizycie u tej pani do psychiatrow, bo jesli inni sa tacy sami, to znak, ze tylko zerowanie na tragedii pacjentow ...

Przykro mi, ze musze wystawic taka ocene, ale taka jest prawda. Zrazilem sie po wizycie u tej pani do psychiatrow, bo jesli inni sa tacy sami, to znak, ze tylko zerowanie na tragedii pacjentow i kasa sie liczy.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani dr. Ma podejście do pacjenta i jest lekarzem z powołania. Polecam ją każdemu kto potrzebuje pomocy jest dobra w tym co robi.

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy chorobę i dużo czasu poświęca pacjentowi. Jest godna polecenia

Pani doktor jest godnym zaufania lekarzem, który, poświęca czas pacjentowi, podnosi na duchu, wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i jak sobie z nim radzić. Nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza! Z jej pomocą wyszłam z najgorszego w moim życiu dołka.

Pani doktor jest serdeczna i z uśmiechem wita każdego pacjenta, a to najkrótsza droga do drugiego człowieka. "Podnosiła mnie ilekroć upadałam, ufam Jej z zamkniętymi oczami i nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza. Grażyna

Grażyna

Świetna Pani Doktor polecam wszystkim jak najbardziej