Znakomity lekarz, pełen cierpliwości i ciepła. Bezbłędnie i bardzo szybko zdiagnozował moje dolegliwości sercowe, jako wynik nerwicy lękowej.Przepisane leki pomogły natychmiast, a długie rozmowy w czasie wizyt działały jak najlepsza terapia. Dziękuję za uleczenie ciała i duszy.

Naprawdę kulturalny, konkretny facet. Polecam.

Naprawdę kulturalny, konkretny facet. Polecam.

Bardzo miły a przy tym profesjonalny lekarz. Doskonale wsłuchuje się w problem pacjenta. Miałem problem z nerwicą, pomógł:)

Doskonały lekarz, rozumiejący, że człowiek to nie tylko ciało, ale i dusza. Profesjonalista.

Dr Bajena to wyjątkowy lekarz, który bardzo wnikliwie stara się zrozumieć pacjenta. Jest przy tym empatyczny i kompetentny.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Trafnie stawia diagnozy. Dzięki niemu odżyłam i egzystuje normalnie, a było nie zaciekawie. Jestem mu bardzo wdzięczna i dziekuję losowi że postawił go na mojej drodze. Wdzięczna pacjentka Iwona Surdyk.

Zgadzam się ze wszystkimi dobrymi opiniami, które wcześniej o panu doktorze napisano

Znakomity kardiolog.Wyjątkowy lekarz.Bardzo życzliwy dla pacjentów.Kompleksowo rozpatrujący schorzenia.W sposób zrozumiały dla pacjenta wyjaśniający przyczyny,skutki choroby i sposoby stosowanego leczenia.Skutecznie pomagający w bardzo trudnych przypadkach.Wyrazy wdzięczności.Serdeczne podziękowania. Wanda Woźniak Warszawa

To znakomity lekarz, kompetentny, uprzejmy, oddany pacjentowi

To znakomity lekarz, kompetentny, uprzejmy, oddany pacjentowi

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46