lekarz Tomasz Bilkiewicz

Internista

Wspanialy lekarz czlowirk.! Zadzwonilam na oddzial gdzie dyzurowal Pan Doktor Bilkiewicz zmartwiona nierytmicznym biciem serca mojej mamy.Wypytyl dokl wszystko przez telefon odrazu wiedzial w czym problem!! Poradzil , pocieszyl !! Czlowiek wielkiego serca! Dziekuhe Panie Doktorze!! Magda

Magda

Szczerze polecam!Po dłuższym pobycie w szpitalu uważam,że to lekarz godny zaufania,potrafi rzeczowo i zwięźle wytłumaczyć istotę choroby, przy tym jest kulturalny i uprzejmy.Niestety w tym samym szpitalu w którym pracuje doktor spotkałam Panią doktor(nie będę wymieniać nazwiska), która zawiodła moje zaufanie - lakoniczne wypowiedzi związane z wyjaśnianiem choroby, traktowanie pacjenta przedmiotowo.Przykre, ale prawdziwe:-(Pacjentka.

Z życia chorób nie rozumie nic. A mianowicie leczony człowiek z chorobą trwającą 35 lat, po 6 operacjach laserowych na oczy, nie widzący na oko, na drugim występuje zaćma, nie może dźwigać więcej niż 1 bochenek małego chleba po 2 zatorach płucnych ze stopą cukrzycową może wrócić w swoim zawodzie do pracy w sklepie bez żadnych zastrzeżeń. Ludzie otwórzcie oczy i popatrzcie na świat i posadzcie człowieka w komisji , który rozumie życie człowieka a nie tylko własną kieszeń...!!!!!! Życzę temu lekarzowi jedno dniowej takiej choroy, którą ja mam i tych 4 kłuć zaszczyka dziennie. Do tej pory od 21 roku życia dostawałam rentę socjalną zapytał mnie ten lekarz.. Co za ZUS w Przeworsku i co za lekarz dawał mi te orzeczenia.... Bo z tymi moimi schorzeniami nie należy mi się renta tylko powrót do pracy.... Po wyjściu z komisji mam potwierdzenie 500 cukru we krwi..

Jest to bardzo dobry lekarz wszystko wytlumaczy , pocieszy , poradzi jest lekarzem takim od serca , najlepszy Gastrolog jakiego znam w Rzeszowie polecam !

Ktos napisał wybitnie złą opinię o Panu Bilkiewicz Tomasz. Moim zdaniem jest t o bardzo dobry fachowiec, uprzejmy i otwarty dla ludzi. Leczyłam się na NFZ w szpitalu MSWiA w Rzeszowie więc moja opinia jest obiektywna. Bardzo dobry lekarz.

Ktos napisał wybitnie złą opinię o Panu Bilkiewicz Tomasz.
Bardzo dobry lekarz.