2,2
2,3
2,3
2,1

lekarz którego określiłbym mianem ''leniuszek'' -kompletny brak zainteresowania pacjentem--wizyta trwa ok 5 minut i polega na wypisaniu za kazdym razem tych samych leków --krótko mówiąc -SŁABY LEKARZ -nie polecam i szukam nowego

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność. Zero kontaktu z pacjentem... Jeśli uczepi się jakiejś diagnozy to brnie w nią do skutku, nawet jeśli świadczą o czymś innym. Bardzo nie polecam...

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność.
Zero kontaktu z pacjentem...
Bardzo nie polecam...

Pan Doktor jest człowiekiem który nie zostawia swoich pacjentów do końca leczenia. Godny zaufania!

Kompetentny, zorientowany, miły. Pomógł bardzo. Niestety bardzo długi czas oczekiwania na wizytę w poradni ponad 3 miesiące.

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi bardzo, wzbudza zaufanie, jest sympatyczny i miły. Polecam gorąco :)

i jest na tyle swinski ze podrywa bez zadnego żalu cudze żony

i jest na tyle swinski ze podrywa bez zadnego żalu cudze żony

Czułam się kompletnie "olana" pan dr nie interesował sie moimi problemami zdrowotnymi, nie potrafił odpowiedziec na proste pytania dotyczace moich dolegliwości, wizyta u niego to strata czasu i zdrowia. Stanowczo odradzam maja g

MNIE PODRYWAŁ, SŁYSZAŁAM ŻE PRZYJMUJE PRZEDSTAWICIELKI W SZPITALU PO POŁUDNIU. PEWNIE SĄ TO OWOCNE WIZYTY? AGA

AGA

Kompletnie mnie zignorował, nie słuchał o moich dolegliwościach nie zlecił badań, opryskliwy,jednym słowem dno. po co on przyjmuje w tej poradni alergologicznej? to nieporozumienie.

Pozbył mnie, leczenia zero, ale chciał się umówic na kawę. mam go w nosie z jego fachowością i pozamedycznymi zainteresowaniami.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Jasło"?

Wiesława Lasik-Lesniak

Alergolog dziecięcy