lekarz Tomasz Buczkowski

Ortopeda, Traumatolog

3,7
3,7
3,6

Lekarz którego polece każdemu. Uważny- obserwuje zmiany, Ostrożny i zapobiegawczy- tłumaczy przyczyny i konsekwencje. Nietudzinkowy- pamięta każdego pacjenta, nie traktuje jako kolejny do ' odhaczenia' Wyrozumiały- mimo, ze jest lekarzem a nie psychologiem , potrafi uspokoić i wyjaśnić przyczyny i konsekwencje schorzenia z pełna ostrożnością i emaptia. Wyjaśnienia ewentualne konsekwensje i powikłania. GODNY ZAUFANIA I POLECENIA KAZDEMU! Pozdrawiam po zabiegu usunięcia zmiany kosnej na paliczku dłoni. Dzięki Panu czulam, że jestem w dobrych i odpowiednich rękch. Pełen Profesjonalizm i zaufanie. Oby więcej tak doświadczonych lekarzy. Pozdrawiam gorąco.

Lekarz którego polece każdemu. Uważny- obserwuje zmiany,
Ostrożny i zapobiegawczy- tłumaczy przyczyny i konsekwencje.
Wyjaśnienia ewentualne konsekwensje i powikłania.
Pozdrawiam gorąco.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor podczas wizyty był bardzo uprzejmy, dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie i cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Mam nadzieję, że zaproponowane leczenie przyniesie oczekiwany skutek. Zdecydowaną poprawę zauważyłam bardzo szybko. Polecam!

Od dziecka jestem pacjentką Pana doktora i każdą wizytę pamiętam i wspominam bardzo dobrze. Trafne diagnozy, brak niepotrzebnego naświetlania (RTG) bez potrzeby, świetne porady odnośnie rehabilitacji. Warto wspomnieć że Pan doktor leczył również mojego brata - lekarze nie potrafili zdiagnozować choroby Kohlera w stopie. Cały proces leczenia przeprowadzony w sposób przemyślany, operacja w odpowiednim momencie, szybki powrót do zdrowia. Polecam z ręką na sercu.

Byłam u tego pana na komisji zus - trwała 5 minut. Nie spojrzał na inne opisy choroby i powiedział , że po udarze nie należy się sanatorium. Skoro mamy takich lekarzy , to nie dziwię się , że ludzie tak umierają. Ma ciepła posadkę i finansujemy z naszych składek takich lekarzy. UWAGA - 5 MIN KOMISJA LEKARSKA. Moje schorzenia to kardiologia,neurologia, ortopedia, pan ortopeda zadecydował za wszystkich , bo ich po prostu nie było, był sam , taka to komisja lekarska , Smiech na sali. Dłużej kompletowała dokumenty niż on popatrzył , bo nie patrzył , a po co.

Nie polecam!!! Poszłam do tego "lekarza" po urazie kolana, diagnoza postawiona w 2 minuty bez żadnych badań tylko po zbadaniu kolana ręką (śmiech na sali) i w kolejne 2 minuty wypisane skierowanie na zabieg operacyjny (na który oczywiście nie poszłam). Dopiero inny porządny lekarz poważnie podszedł do tematu wykonał usg, rtg, zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego i diagnoza okazała się zupełnie inna. Gdybym mogła wystawiłabym 0. Brak szacunku do pacjenta oraz gburowatość tego lekarza mogłyby zrekompensować kompetencje, których według mnie również brak. Podkreślam, że wizyty u obydwu lekarzy były na NFZ. ...

Nie polecam!!!
Poszłam do tego "lekarza" po urazie kolana, diagnoza postawiona w 2 minuty bez żadnych badań tylko po zbadaniu kolana ręką (śmiech na sali) i w kolejne 2 minuty wypisane skierowanie na zabieg operacyjny (na który oczywiście nie poszłam). Dopiero inny porządny lekarz poważnie podszedł do tematu wykonał usg, rtg, zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego i diagnoza okazała się zupełnie inna. Gdybym mogła wystawiłabym 0. Brak szacunku do pacjenta oraz gburowatość tego lekarza mogłyby zrekompensować kompetencje, których według mnie również brak. Podkreślam, że wizyty u obydwu lekarzy były na NFZ. Być może gdybym poszła do Pana Buczkowskiego prywatnie wizyta wyglądałaby inaczej.. ale o tym nie mam zamiaru się już przekonywać.

Nie polecam tego lekarza w żadnym wypadku ,omijajcie go szerokim łukiem .Pacjenta traktuje jak trutnia ,zwyrodnienia kręgosłupa badał naciskając na głowę ,wynik z rezonansu go nie interesował.Działa na szkodę pacjenta.

Nie polecam. Lekarz postawił diagnozę i skierował na zabieg na który czekałam 3 lata. W szpitalu okazało się, że źle postawiono diagnozę. Stwierdzono zwyrodnienie stawu kolanowego. Trzy lata zmarnowanego czasu. Lekarz nie zlecił podstawowego badania RTG, wszystko zdiagnozował "na oko".

Lekarz nie przejawia zainteresowania pacjentem oraz jego chorobą. Nie jest takrze skłonny do kierowania na badania specjalistyczne, które w wielu przypadkach mogą przysłużyć się poprawie stanu zdrowia. Osobiście nie polecam i proponuję kierować się do bardziej przygotowanych do współpracy z pacjentami lekarzy.

Wspaniały lekarz. Trafiłam do niego ze złamaniem powolnym po po 4 miesiącach uprzednich wizyt u innych niekompetentnych lekarzy. Profesjonalne podejście do pacjenta i choroby.

Pan Doktor Tomasz Buczkowski jest w mojej ocenie wysokiej klasy specjalistą.Trafna diagnoza,skuteczne leczenie.A także Pan Doktor jest sympatyczny i życzliwie traktuje pacjenta.Dziękuję.