lekarz Tomasz Buczkowski

Ortopeda, Traumatolog

Nie polecam tego lekarza w żadnym wypadku ,omijajcie go szerokim łukiem .Pacjenta traktuje jak trutnia ,zwyrodnienia kręgosłupa badał naciskając na głowę ,wynik z rezonansu go nie interesował.Działa na szkodę pacjenta.

Poswiecono mi 5 minut i nic sie nie dowiedzialam. Kiepskie podejscie do pacjenta, bardzo nieuprzejma osoba.

Od dziecka jestem pacjentką Pana doktora i każdą wizytę pamiętam i wspominam bardzo dobrze. Trafne diagnozy, brak niepotrzebnego naświetlania (RTG) bez potrzeby, świetne porady odnośnie rehabilitacji. Warto wspomnieć że Pan doktor leczył również mojego brata - lekarze nie potrafili zdiagnozować choroby Kohlera w stopie. Cały proces leczenia przeprowadzony w sposób przemyślany, operacja w odpowiednim momencie, szybki powrót do zdrowia. Polecam z ręką na sercu.

Nie polecam. Lekarz postawił diagnozę i skierował na zabieg na który czekałam 3 lata. W szpitalu okazało się, że źle postawiono diagnozę. Stwierdzono zwyrodnienie stawu kolanowego. Trzy lata zmarnowanego czasu. Lekarz nie zlecił podstawowego badania RTG, wszystko zdiagnozował "na oko".

Odradzam zdecydowanie p. Buczkowskiego. Nie potrafił zdiagnozować zerwanego ACL. Odradził również wykonanie rezonansu magnetycznego, jakoby nie miało to pomóc w diagnozie. Odradzam.

Wspaniały lekarz. Trafiłam do niego ze złamaniem powolnym po po 4 miesiącach uprzednich wizyt u innych niekompetentnych lekarzy. Profesjonalne podejście do pacjenta i choroby.

Taki sobie . Za dużo napisać niemożna gdyż spedziłam w gabinecie około 5 minut .

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Najpierw słucha, później dokładnie tłumaczy przyczynę problemu i proponuje rozwiązania. Oby więcej takich lekarzy.

Pan Doktor Tomasz Buczkowski jest w mojej ocenie wysokiej klasy specjalistą.Trafna diagnoza,skuteczne leczenie.A także Pan Doktor jest sympatyczny i życzliwie traktuje pacjenta.Dziękuję.

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Podszedł do problemu sprawdzając wszystkie możliwości. Stara się pomóc wielopłaszczeznowo.