lekarz Tomasz Całka

1,3
1,2
1,1
1,2

Lekarz traktujący pacjenta protekcjonalnie, odpychający. Nie wysłuchał mnie do końca, zlekceważył badania, które przyniosłam i mój problem zdrowotny. Rozmowa miała charakter rozmowy ucznia z dyrektorem na dywaniku szkolnym. Nie polecam. Na pewno będę omijać tego lekarza. Lepiej nie iść w ogóle do lekarza, niż do tego pana. Szkoda czasu.

Tego człowieka nie można nazwać lekarzem. Brak wysłuchania pacjenta, odmówił zlecenia badań, a później przez tego "człowieka" znalazłam się w szpitalu, gdzie inni lekarze zachodzili w głowę jak mógł tak postąpić. Do tego bezczelny, arogancki i pozbawiony kultury.

Dobra diagnoza, wykonany test, wykonane badanie, leki działają, stosowanie leków rozpisane na kartce, polecam

Pacjenta traktuje w sposób chamski i protekcjonalny. Zachowuje się jakby uważał się niemalże za boga maskując tym swoją niekompetencję. Zdecydowanie polecam omijać szerokim łukiem (może na tym mu właśnie zależy?), nawet jeśli jesteście przyciśnięci do muru.

Totalny brak kultury, bardzo nieprzyjemny. Wyjątkowo negatywny przypadek. Omijać. Nie polecam nikomu.

Polska publiczna służba zdrowia to dno...ale ten Pan w rankingu lekarzy (nazywanie tego Pana lekarzem jest nieporozumieniem) znajduje się grubo poniżej tego dna. Mam wrażenie że on kompletnie się nie zna na swoim fachu, kompletny brak zainteresowania pacjentem, totalna ignorancja. Mój syn poszedł do niego z wynikami z których wyczytać można że posiada krew w moczu (również inne pozycje morfologii krwi nie mieściły się w normie) a on powiedział że wyniki są dobre. Ludzie omijajcie tego nieudolnego lekarza szerokim łukiem. DRAMAT.

Nieporozumienie... Od wejścia do gabinetu od razu chce się stamtąd wyjść... Zero empatii, bardzo nieprzyjemny ton rozmowy, brak uprzejmości. Ktoś taki nie powinien być lekarzem...

Dno totalne, jeśli chodzi o podejście do pacjenta i sposób rozmowy z nim. W bezczelny sposób okazywał brak wiary w negatywny wynik testu na Covid z poprzedniego dnia (dopóki nie zobaczył go na ekranie mojego telefonu). Nie dosc, że antypatyczny, to jeszcze bez wiedzy. Nie umie odpowiedzieć na pytanie, co jest przyczyną problemów. Zamiast tego: "Boże no nie wiem co pani dolega, kaszle pani. Gdzie my jesteśmy?" - hmm, myślałam, że w przychodni, gdzie uzyskuje się informację na temat stanu zdrowia. Jaki lekarz na poziomie wypowiada takie zdania? Porażka. ZBM Bytom - co Was skłoniło do zatrudnienia kogoś takiego do pracy z chorymi ludźmi? Dobrze, że moją wizytę pokrywało firmowe ubezpieczenie, bo złamanego grosza bym nie dała za spotkanie z tym panem.

Ktoś tu się minął z powołaniem. Nie wiem po co tacy ludzie idą na medycynę, a potem wybierają specjalizację, w trakcie której muszą kontaktować się stale z pacjentem. Trzeba było zostać patologiem albo anestezjologiem, jeśli badanie pacjenta w ośrodku podstawowej opiece zdrowotnej, będąc lekarzem 1 kontaktu to zbyt wiele dla pana lek med. Lek. uważa że naocznie bez badania , że pacjent jest zdrowy. Dotknięcie, osłuchanie czy zlecenie badań to za dużo. Arogancja to jedno ale niewykonywanie swoich obowiązków za które pobiera wynagrodzenie to już poważna sprawa.

Lekarz baaardzo arogancki, ewidentnie nie lubi ludzi i swojej pracy. Woli spędzić czas przed laptopem, a jak już przychodzi pacjent to WIEEELKĄ ŁASKĄ obsługuje. Brak empatii w tym zawodzie to powód do zmiany zawodu. Zdecydowanie nie polecam.